KEUNE HAIRCOSMETICS PRZESTAWIA LUMI COAT

148
KEUNE HAIRCOSMETICS LUMI COAT

Świetlisty połysk w spray’u dla nieważkiego nawilżenia i błyszczącego wykończenia włosów.

Przedstawiamy Keune Lumi Coat, nasz nowy świetlisty spray. Zaawansowana naukowo formuła Lumi Coat została stworzona, aby stworzyć niezbędną tarczę, która odbudowuje i chroni zniszczone włosy, jednocześnie nadając im lustrzany blask. Lumi Coat pomaga również chronić włosy przed dalszymi uszkodzeniami, nie obciążając ich.

Kiedy włosy są wystawione na działanie czynników atmosferycznych lub zabiegów chemicznych, mogą stać się podatne na łamanie, plątanie się i puszenie. Lumi Coat rewitalizuje suche, zniszczone włosy. Lekka, ale świetlista mgiełka Lumi Coat została stworzona, aby zapewnić natychmiastowy połysk i lekkie nawilżenie przez co najmniej trzy mycia.

Formuła aktywowana ciepłem jest łatwa w użyciu – wystarczy spryskać wilgotne włosy, pasmo po paśmie i wymodelować. Wyniki? Gładkie, miękkie włosy o niesamowitym połysku.

O KEUNE
Keune Haircosmetics to rodzinna i profesjonalna marka produktów do pielęgnacji włosów, dostępna w 80 krajach. Firma została założona w 1922 roku przez młodego holenderskiego farmaceutę Jana Keune, który butelkował swój pierwszy produkt w swojej aptece w Amsterdamie. Wszystkie produkty Keune są opracowywane i produkowane z troską, miłością i pasją w siedzibie Keune w Soest w Holandii. Produkty do pielęgnacji włosów Keune są przeznaczone wyłącznie do użytku w salonach i dostępne tylko u oficjalnych dystrybutorów. W Polsce firma jest znana o 1992 roku dzięki wyłącznemu przedstawicielowi firmie JOTT.

Skontaktuj się z nami i dołącz do rodziny Keune!

Keune-polska.pl