ZERO VEGAN Vitality’S

408
ZERO VEGAN Vitality’S

XXI wiek postawił przed człowiekiem szereg wyzwań dotyczących ochrony środowiska i zachowań konsumenckich. Coraz silniej rysuje się trend globalny mówiący o nadmiernej eksploatacji natury przez człowieka i konieczności ograniczeń emisji CO2 do atmosfery. Coraz mocniej ruchy pro ekologiczne przyglądają się tym dziedzinom naszego życia które mają największy wpływ na środowisko. Jednym z największych winowajców olbrzymiej emisji CO2 do atmosfery jest produkcja odzwierzęca. Weganizm staje się fenomenem globalnym opartym na filozofii dbania o czystość planety. Dotyczy wszystkich aspektów życia człowieka: wyżywienia, dbałości o pielęgnację, urodę jak również modę.

Dążenie do „Zrównoważonego Rozwoju” stało się celem przemysłu kosmetycznego na całym świecie tak jeśli chodzi o rynek produktów mas-marketowych jak i produktów profesjonalnych.

W tym duchu marka Vitality’S rozpoczęła swoją drogę do zminimalizowania wpływu swojej produkcji na środowisko od momentu opracowania produktu, poprzez jego produkcję do użytkowania go przez konsumenta.

Kierując się filozofią wyborów etycznych i konsumpcyjnych w laboratoriach Vitality’S została opracowana rewolucyjna trwała koloryzacja ZERO VEGAN.

ZERO VEGAN TO NASZE ODPOWIEDZIALNE STANOWISKO WOBEC ŚWIATA W KTÓRYM ŻYJEMY

3 ZIELONE FILARY dla ziemi

– Wegański skład (nie zawiera żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego ani pochodnych i jest wolny od GMO)

– Zero Vegan ma naturalny indeks 80-83% składu

– Ekstrakty organiczne z zielonej herbaty, aloesu i tymianku. Dzięki właściwościom przeciwutleniającym i zmiękczającym, chronią kolor i sprawiają że włosy stają się bardziej miękkie i jedwabiste

3 FILARY TECHNOLOGII

– Diamond Skin Protection: DSP to organiczny związek o właściwościach nawilżających, który pomaga chronić skórę głowy przed agresywnością barwników, nie wpływając na ich skuteczność. zmniejsza ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych

– Shine Complex: Mieszanka składników aktywnych, która nadaje włosom niezwykły połysk i zapewnia długotrwały kolor.

– Sweet Protection: Kompleks białek roślinnych o właściwościach odbudowujących i delikatnych środkach powierzchniowo czynnych, które nabłyszczają włosy tworząc wokół nich ochronny film

3 FILARY DELIKATNOŚCI

– Bez amoniaku

– Z PTD (Toulediamina) zamiast PPD (Parafenyloduaminy)

– Lekki i pachnący krem

Konieczność wyborów przed którym stawiają nas wyzwania życia codziennego zmuszają każdego do właściwej postawy wobec środowiska. Salon fryzjerski to również miejsce w którym możemy toczyć walkę o dobro planety – takie możliwości ofertuje miedzy innymi praca farbą ZERO VEGAN.

Już teraz dostępnych w ofercie jest 51 odcieni.

www.adrionpolska.pl