Aromase – kwas z lukrecji jako naturalny steryd w trychologii

228

Formuła Aromase to połączenie naturalnych składników i esencji ziołowych, przygotowana w najnowocześniejszej technologii. Powstała przy współpracy z dermatologami i trychologami dla zapewnienia kompleksowej i skutecznej kuracji skóry głowy z problemami.

CO TO JEST AROMASE

AROMASE to seria produktów  do naturalnej, kompleksowej i skutecznej terapii skóry głowy.

Ponad 60 lat doświadczenia w badaniach nad skórą głowy.  Eksperci Aromase proponują naturalny i zdrowy sposób na pielęgnację skóry głowy. Poprawa kondycji skóry głowy wzmacnia jej zdolność do regeneracji i walki z problemami. Celem jest, niezależnie od problemu, przywrócenie skóry głowy do zdrowego stanu.  Czy jest to problem przetłuszczającej się skóry, łupieżu czy stanów zapalnych. Skóra głowy może się samodzielnie regenerować. Trzeba pobudzić mechanizm obronny do pracy, a Aromase wykorzystuje zintegrowane esencje ziołowe aby opracować formuły dla różnych typów problemów ze skórą głowy.

Aromase to łagodna, skuteczna i kompleksowa terapia skóry głowy.

DLA KOGO AROMASE

Dla wszystkich, którzy każdego dnia borykają się problemami skóry głowy takimi jak łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, skóra przetłuszczająca się czy sucha, podrażniona swędząca ze stanami zapalnymi a w konsekwencji także z nadmiernym wypadaniem włosów.

Dla wszystkich, którzy poszukują produktów opartych na naturalnych ekstraktach ziołowych, poprawiających kondycję skóry głowy i tym samym wzmacniających jej możliwości do odbudowy i regeneracji.

DLACZEGO AROMASE?

EKSKLUZYWNA FORMUŁA Z KWASEM GLICYRETYNOWYM
Opracowana z dermatologami / eliminująca problemy ze skórą głowy

Kwas glicyretynowy – jest ważną bioaktywną substancją lukrecji o właściwościach przeciwzapalnych. Dermatolodzy uznali, że kwas glicyretynowy skutecznie łagodzi podrażnienia skóry i zmniejsza stany zapalne. Zastosowanie specjalnej technologii produkcji umożliwiło wykorzystanie tego cennego składnika, który ze względu na wysoką temperaturę topnienia jest bardzo trudny do wprowadzenia do produktów kosmetycznych. Nam się udało!

Ekskluzywna formuła kwasu, może wyeliminować problemy skóry głowy. Pełni funkcję „naturalnego sterydu” w leczeniu stanów zapalnych skóry.

WYJĄTKOWA I EFEKTYWNA FORMUŁA OPARTA NA WYKORZYSTANIU DODATKOWYCH, NATURALNYCH SKŁADNIKÓW:

Kompleks kwasu glicyretynowego został wsparty przez naturalne składniki aktywne mające wpływ na przywrócenie naturalnej równowagi skórze głowy. Składniki dodatkowe to jałowiec, mirra, palma sabałowa, aloes, awokado (5α Avocuta), imbir, kompleks kwasów owocowych, hydrolizowane proteiny pszenicy, olejki eteryczne i wiele innych.

WYKORZYSTANIE MIKROBIOLOGII

W ciągu ostatnich 12 lat dział badawczy Aromase opracował technikę przy użyciu standardowych metod mikrobiologicznych. To wyeliminowało potrzebę stosowania chemicznych środków konserwujących i przeciwbakteryjnych w naszych produktach

PRODUKTY Z NISKIM pH

Wszystkie linie produktów  mają niskie pH (do 5,5) co jest korzystne dla naszej skóry i skóry głowy. Chociaż koszty są wyższe, nalegamy na zapewnienie najlepszego produktu naszym klientom.

ŚRODKI POWIERZCHNIOWO CZYNNE OPARTE NA NATURALNYCH AMINOKWASACH

Biokompatybilne środki, nietoksyczne z połączenia kwasów tłuszczowych i aminokwasów, bezpieczne dla skóry.

Produkty AROMASE nie wykorzystują syntetycznych barwników, silikonów, mydła czy chemicznych konserwantów!

SKUTECZNOŚĆ

Ekskluzywna formuła kwasu glicyretynowego może poprawić kondycję skóry głowy. Badania kliniczne pokazują, że ma dobry wpływ na zapalenie skóry i infekcję mieszków włosowych oraz może leczyć choroby zapalne.

Badania kliniczne przeprowadzone przez Office of Research and Development, Providence University Report Number: 103019, pokazują, że po 30 dniach stosowania zaczerwienie skóry (rumień) zmniejsza się o 84%, zawartość sebum o 28%, a poziom nawilżenia zwiększa się o 29%.

CERTYFIKATY I NAGRODY

Certyfikaty:

Certyfikat Cradle to Cradle  – Wyjątkowy certyfikat przyznawany firmom za 5 kategorii związanych ze zdrowiem ludzi i wpływem na środowisko naturalne. Oznacza, że produkty są tworzone z materiałów bezpiecznych dla ludzi i środowiska i mogą być ponownie wykorzystane, są wytwarzane z użyciem energii nie powodującej zanieczyszczeń, cykl produkcyjny chroni także zasoby wodne i  ma wpływ na zachowanie społecznej i środowiskowej sprawiedliwości.

Certyfikat B Corp – Tylko ponad 3 tys. firm w 70 krajach na świecie może pochwalić się takim certyfikatem, który potwierdza, że firma realizuje strategię zrównoważonego rozwoju, chce być najlepsza nie tylko na świecie ale dla świata.

Nagrody:

Finalista Pure Beauty Awards 2019 w kategorii Best New Hair Product,  Szampon Płyn Oczyszczający do skóry głowy Aromase 5a Juniper, został nominowany do Pure Beauty Awards London 2019 w kategorii Best New Design and Packaging.

W 2020 roku AROMASE po raz kolejny nominowany do British Beauty Oscar – Szampon przeciw wypadaniu włosów został finalistą  Pure Beauty Global Awards 2020 jako „Best Inclusive Hair Product”.

Założony w Brukseli w 1961 roku MONDE SELECTION Międzynarodowy Instytut Jakości Monde Selection od 59 lat poświadcza jakość produktów konsumenckich z całego świata.

Szampon Płyn Oczyszczający Aromase 5a Juniper otrzymał w tym Roku nagrodę „ Gold Quality Award”. Aby otrzymać tak prestiżowa nagrodę, Aromase zostało poddane laboratoryjnym testom oświadczeń, składników, innowacji, opakowania, wyglądu produktu i wrażeń sensorycznych przez panel niezależnych ekspertów.

2020 Beauty World Middle East – Szampon Płyn Oczyszczający Aromase 5a Juniper otrzymał  nagrodę „ Breakout Star of the Year” i ponownie przypomniał o pielęgnacji skóry głowy.

PRODUKTY:

Linia produktów Aromase przeznaczona do pielęgnacji domowej dla pacjentów gabinetów trychologicznych.

Linia produktów Aromase MediPRO przeznaczona do użytku profesjonalnego w gabinetach trychologicznych, dermatologicznych i medycyny estetycznej.

Szczegółowy opis produktów na www.aromase.pl