Kosmetyczne propozycje Davines na Święta

394

Sztuka dawania prezentów polega na tym, by wiedzieć, jak to robić. A Davines wie to najlepiej. W tegoroczne Święta wprowadza do salonów fryzjerskich 9 wyszukanych zestawów kosmetyków odpowiadających na różne potrzeby włosów.

W tym roku bestsellerowe produkty Davines zostały bohaterami w wyimaginowanym świecie. Ekskluzywne pudełka skrywające kosmetyki pokazują, jak dbać o planetę i rozwiązywać problemy środowiskowe. Historie, opowiadane za pomocą oryginalnych grafik, to marzenia każdego z nas, które mogą stać się rzeczywistością.

Świat idealny według Davines to taki, w którym człowiek zostawia po sobie maksymalnie minimalny ślad. W duchu zrównoważonego rozwoju zaprojektowano także zestawy świąteczne. Pudełka, w pełni nadające się do recyklingu, wyprodukowano z papieru FSC w zakładzie, który jest w 100% neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla. Fabryka Davines w Parmie wykorzystuje wyłącznie certyfikowane, odnawialne źródła energii.

Na 9 różnych propozycji składają się zestawy z produktami do włosów koloryzowanych (seria MINU z mleczkiem OI), zniszczonych i łamliwych (seria NOUNOU z mleczkiem OI), w kolorze blond (seria Heart of Glass), falowanych lub kręconych (seria LOVE Curl z Curl Building Serum) i puszących się (seria LOVE Smooth z mleczkiem OI). Dostępne są także dwie wersje z uniwersalnymi kosmetykami z rodziny OI, maskami w saszetkach The Circle Chronicles oraz zestaw do pielęgnacji męskiej Pasta&Love zawierający żel do golenia, olejek do brody i balsam nawilżający.

www.davines.pl