Wyraź kolor osobowości Twoich klientów razem z Chroma ID

635

Semi-permanentny System Łączenia i Tonowania Kolorów z Technologią Wzmacniającą Wiązania.

Dzisiejsi klienci chcą mieć możliwość zmiany wyglądu bez zobowiązań, chcą wyrazić swoją osobowość bez ograniczeń, w każdym odcieniu, bez uszkodzenia włosów. Bądź kreatorem wszystkich barw świata. Dopasowuj nastroje kolorystyczne do osobowości Twoich klientów i aktualnych trendów. Chroma ID daje Ci możliwość 100% personalizacji. Bądź subtelny, lub bądź odważny. Możliwości są nieograniczone.

NOWE ODCIENIE MASEK BONDING PODKREŚLAJĄCYCH KOLOR CHROMA ID

Moda na szare włosy.
W odpowiedzi na trendy cedrowej szarości, stonowanych i przydymionych odcieni w portfolio Chroma ID pojawiły się 2 top odcienie: JASNO-SZARY i OFF-BLACK

Idealne na sezon jesień-zima, aby tworzyć cedrowe mieszanki oraz przygaszone i przydymione odcienie ulubionych kolorów Twoich klientów. Chroma ID odpowiada na aktualne potrzeby trendów i zaspokaja oczekiwania mody na szarości.

Odcień OFF-BLACK to wzmacniająca, głęboko kondycjonująca Barwna Maska, umożliwiająca przyciemnianie i przygaszanie wszystkich intensywnych odcieni Chroma ID (z wyjątkiem koloru żółtego). Doskonale łączy się z obecnymi Intensywnymi Maskami Chroma ID kreując surowsze i stonowane efekty kolorystyczne. Odcień Off-Black dostępny jest w pojemności 500 ml.

Odcień Jasno-Szary (9-12) został stworzony do tonowania, wzmacniania, neutralizowania i odświeżania koloru średnich blond włosów. Nowy odcień w portfolio Chroma ID zapewnia natychmiastowe niwelowanie miedzianych podtonów oraz nadawanie szarego kierunku kolorystycznego. Został stworzony do bezpośredniej aplikacji, dostępny jest w dwóch pojemnościach: 500 ml oraz 250 ml do zachowania świeżości koloru pomiędzy wizytami w Salonie.