Zielona marka

620

O’right to profesjonalna i ekologiczna marka kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Produkty inspirowane naturą, tworzą zielony styl życia, dbając o otaczające nas środowisko.

„Wierzymy, że drobne zmiany mogą prowadzić do wielkich zmian dla dobra środowiska”.

Chcemy tworzyć produkty zdrowe dla ludzi, społeczności i świata. Pragniemy chronić wszystkich przed szkodliwymi substancjami chemicznymi i oferować naturalne kosmetyki do włosów i skóry głowy.

Już w 2006 roku skupiliśmy się̨ na misji uczynienia naszej planety miejscem ekologicznie przyjaznym. Nasza produkcja opiera się w 100% na czystej energii słonecznej i wiatrowej. Posiadamy też systemy oczyszczania i odzyskiwania wody.

OPAKOWANIA

Przedstawiamy pierwszą na świecie w 100% odnawialną butelkę̨, zrobioną w pełni z recyklingowalnych tworzyw. Można ją wykorzystać ponownie w cyklu produkcyjnym, redukując zużycie plastiku i zmniejszając o 80% emisję węgla. Część butelek jest całkowicie biodegradowalna, korki są bambusowe, a napisy na butelkach zrobione tuszem sojowym.

EKOLOGICZNA DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Promujemy ekologiczne wartości marki poprzez zaangażowanie w różne działania na rzecz środowiska. Wypełniamy naszą korporacyjną odpowiedzialność, zachęcając innych do dbania o naszą planetę̨.

Co roku bierzemy udział w ważnych wydarzeniach, organizowanych przez WWF. Dzięki temu miliony ludzi na całym świecie wspólnie walczą ze zmianami klimatycznymi.

POSZUKUJĄC LEPSZYCH ROZWIĄZAŃ

Produkty O’right zawierają̨ innowacyjne środki pieniące, oparte na aminokwasach i glukozydach. Nie zawierają związków endokrynnie czynnych, barwników, plastycyzerów i innych szkodliwych substancji. Zależy nam na stosowaniu środków, które są nie tylko zdrowe, ale także ekologiczne.

5 BESTSELLERÓW O’RIGHT

SZAMPON KOFEINOWY (poj. 100/250/400 i 1000 ml)
Szampon zawiera w składzie naturalną kofeinę pozyskiwaną z ziaren kawy oraz ekstrakty roślinne z wiązówki błotnej oraz dymnicy pospolitej. Szampon rewitalizuje łodygi włosów, aktywnie odżywia cebulki i pobudza krążenie skóry głowy. Dzięki czemu substancje zawarte w produkcie są lepiej wchłaniane.

ODŻYWKA KOFEINOWA (poj. 250/1000 ml)
Odżywka wzmacniająca z formułą na bazie naturalnego ekstraktu kofeiny, olejku kawowego i hydrolizowanego białka pszenicy. Dzięki aktywnym składnikom głęboko odżywia włosy, sprawiając, że stają się mocniejsze i zdrowe. Odżywka zawiera również ekstrakt z canoli, ułatwiający rozczesywanie. Przeciwdziała elektryzowaniu się i puszeniu, utrzymuje włosy gładkie i bardziej podatne na układanie.

TONIK KOFEINOWY (poj. 50/100 ml)
Połączenie naturalnej kofeiny pochodzącej z ziaren kawy i ekstraktów roślin szlachetnych działa rewitalizująco na skórę głowy i cebulki włosów. Tonik poprawia krążenie krwi, pobudza włosy do wzrostu, łagodzi i poprawia kondycję skóry głowy. Zawarty w nim ekstrakt z żeń-szenia dodatkowo odżywia, zwiększa metabolizm oraz wzmacnia korzeń włosa. Ekstrakt z dymnicy lekarskiej działa nawilżająco i przeciwzapalnie.

OLEJEK KOFEINOWY (poj. 10/100 ml)
Odżywczy olejek do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Głęboko wnika w strukturę włosa. Dzięki wyciągowi z fusów kawy, olejek posiada właściwości przeciwutleniające, które chronią włosy i odbudowują ich piękno. Wzbogacony esencją z dzikiej róży olejek głęboko odżywia i naprawia włosy, zapobiega rozdwajaniu się końcówek oraz uszkodzeniom spowodowanym przez słońce, wiatr i farby do włosów.

PEELING BAMBUSOWY ENZYMATYCZNY (poj. 240 ml)
Stworzony na bazie certyfikowanych organicznych wyciągów roślinnych i naturalnych składników, przywraca równowagę w nawilżeniu skóry głowy i przeciwdziała gromadzeniu się nadmiaru sebum, martwego naskórka oraz pozostałości innych produktów. Peeling oczyszcza, łagodzi i poprawia kondycję skóry głowy, działa stymulująco, utrzymując ją zdrową i zrelaksowaną. Zawiera kojący wyciąg z rumianku, naturalny wyciąg z kory wierzby białej, który usuwa martwy naskórek i zwiększa metabolizm, wyciąg z kasztanowca i wit.B5, która zmniejsza produkcję sebum, uspokaja i nawilża skórę.

www.oright.pl