Angelo Seminara udowadnia, że wspaniałe stylizacje są w Twoich rękach

330

Dzięki zawartości polimerów i protein bambusa, każdy z produktów StyleSign* umożliwia stworzenie dowolnej stylizacji i pomaga zachować jej naturalność oraz elastyczność. Unikalny elastomer* i filtr UV we wszystkich produktach pomagają chronić włosy przed przedwczesnym blaknięciem koloru, szkodliwym działaniem wysokiej temperatury i promieniowaniem UV. Powierzchnia włosa jest wygładzona, a naturalny połysk podkreślony.

Cztery stylizacje Angelo dotyczą objętości, tekstury, połysku oraz fal – każda stworzona przy użyciu jego ulubionych produktów Goldwell StyleSign.

Wspaniałe stylizacje są w Twoich rękach

OBJĘTOŚĆ


Bujna, luksusowa objętość, która jest przyjemna w dotyku i powoduje, że fryzura pięknie się układa. Tę stylizację stworzono przy użyciu sprayu budującego objętość Naturally Full i suchego sprayu nadającego teksturę Dry Boost.

„Naturally Full stosuję zarówno na włosach cienkich, jak i grubych – mówi Seminara. Produkt pomaga mi nadać dodatkową masę fryzurze, pozwalając stworzyć piękną i naturalną objętość. Spray Dry Boost jest jednym z moich ulubionych, dlatego że jest super wszechstronny i pomaga mi na każdym rodzaju włosów, ale szczególnie na włosach prostych, stworzyć piękną teksturę”.

TEKSTURA


Idealne połączenie separacji, utrzymania fryzury i kształtu fryzury, która nie pozostawia wrażenia sztywności lub lepkości włosów, dzięki połączeniu pasty Roughman i fluidu Soft Waver.

„Roughman jest świetny na wszystkich długościach włosów, od krótkich po długie – mówi Seminara. Wystarczy podążać za kształtem fryzury i słuchać swojego instynktu. Zacznij od dodania niewielkiej ilości produktu, dodawaj więcej w razie potrzeby. Chcemy, aby efekt końcowy był nowoczesny, ale nadal nieobciążający i szorstki. Lekki fluid Soft Waver pozwala mi kontrolować i tworzyć piękne fale, jednocześnie utrzymując włosy nawilżone i błyszczące”.

POŁYSK


Połysk bez efektu przetłuszczonych włosów dzięki balsamowi Flat Marvel
i lakierowi Magic Finish, które tworzą super naturalny połysk dla zdrowo wyglądających, wygładzonych włosów.

„Balsam Flat Marvel daje mi gwarancję, gdy chcę stworzyć pięknie proste, gładkie i błyszczące wykończenie fryzury, ponieważ redukuje puszenie się włosów i zabezpiecza je dzięki termoochronie – mówi Seminara. Jestem pewien, że mam kontrolę i nie uszkodzę włosów. Często używam lakieru Magic Finish, aby zapewnić długotrwały efekt. Nadaje on włosom niesamowity, intensywny połysk, nie obciążając ich zbytnio. Absolutnie uwielbiam ten produkt! Lubię używać go w dużych ilościach, ponieważ jest ultralekki”.

FALE  

Swobodne, dziewczęce fale są łatwe do opanowania, gdy w swoim arsenale stylizacyjnym masz puder Dust Up i spray Twist Around.

„Uwielbiam i często używam pudru Dust Up, aby zapewniać długotrwałe efekty – mówi Seminara. Dzięki niemu uzyskasz natychmiastową objętość, która pozwoli Ci łatwo upiąć lub rozpuścić włosy. Spray Twist Around to świetna propozycja dla osób, które chcą zmienić to, jak wyglądają ich włosy bez zbytniego zaangażowania. Jest wszechstronny, łatwy w użyciu i można stworzyć fryzurę po prostu skręcając włosy wokół palców i susząc je dyfuzorem”.

Koncepcja włosów i wykonanie: Angelo Seminara
Koloryzacja: Angelo Seminara i Takashi Kurokawa
Make-up: Daniel Kolaric
Zdjęcia: Txema Yeste
Stylizacja: Niccolo Torelli
Produkty: StyleSign od Goldwell

OBJĘTOŚĆ


 

 

TEKSTURA


 

 

POŁYSK

 

 

 

 

 

FALE