Colour Ambassador – edukacja ambitnych kolorystów Davines

267

Chcesz być na bieżąco z zaawansowanymi technikami koloryzacji, trendami fryzjerskimi z całego świata, a także zyskać dostęp do specjalnych ofert zakupowych? Dołącz do elitarnego grona stylistów Davines rozwijających swoje kompetencje w ramach cyklu szkoleniowego Colour Ambassador.

Colour Ambassador to pionierski program szkoleniowy Davines rozwijany w Polsce od 2013 roku. Jego celem jest doskonalenie warsztatu kolorystów, którzy poprzez działania, pasję i umiejętności na najwyższym poziomie mogą inspirować do rozwoju pracowników swojego salonu. Spotkania edukacyjne prowadzone są przez polską i międzynarodową kadrę trenerską włoskiej marki – projekt koordynuje Małgorzata Piechocińska, Davines International Master Trainer (@high_hues).

Na cykl szkoleniowy składają się pokazy look&learn i warsztaty szkoleniowe. W ramach części teoretycznej styliści zgłębiają wiedzę z zakresu wszystkich systemów koloryzacji Davines. Nieograniczone możliwości produktów wykorzystują zaś w praktyce podczas pracy z modelkami w Akademii Davines. Aktywne uczestnictwo w regularnie organizowanych szkoleniach to także dodatkowa okazja do integracji społeczności najlepszych kolorystów z Polski.

Colour Ambassador, jako wieloetapowy system edukacji, wyposaża fryzjera we wszystkie narzędzia niezbędne do tego, aby mógł zostać trenerem koloryzacji dla swoich współpracowników.

www.davines.pl