KYONE prezentuje żelazną maszynkę do strzyżenia Ultima (UC-IRON)

779

Nazwa żelazna mówi wszystko: korpus jest wykonany w całości z aluminium. Jest nie tylko solidny i wytrzymały, ale też emanuje jakością. Kiedy weźmiesz go w ręce, będziesz mieć wrażenie, że jest niezniszczalny. Korpus jest antypoślizgowy oraz zapewnia dobry, ergonomiczny chwyt.

Podobnie jak wszystkie maszynki do strzyżenia KYONE, ta również ma bardzo wytrzymałą baterię. W UC-IRON marka zastosowała nową baterię litową Stage-3®. W połączeniu z bardzo mocnym silnikiem obrotowym o wysokiej wydajności (6 500 RPM), gwarantuje to bardzo wysoką wydajność cięcia oraz umożliwia bezproblemowe i gładkie golenie każdego rodzaju włosów. Nawet przy grubych, pełnych włosach.

Nowa maszynka UC-IRON ma głowicę tnącą z twardej stali węglowej z miską olejową i otworami wentylacyjnymi. Głowica tnąca ma regulowaną wysokość od 0,5 do 3,5 mm za pomocą dźwigni znajdującej się z boku. Opcjonalnie dostępne jest również ostrze fade zapewniające płynne cieniowanie.

Dane:

  • Czas pracy: 300 min
  • Pełne ładowanie: 180 min
  • Litowo-jonowa/litowa Stage-3
  • Ostrze tnące ze stali węglowej, regulowane od 0,5 do 3,5 mm
  • 6 magnetycznych grzebieni na zatrzask (1,5 / 3 / 4,5 / 6 / 10 / 13 mm)
  • możliwość pracy na zasilaniu

Opcjonalnie dostępne:

  • Ostrze fade
  • 4 bardzo długie grzebienie na zatrzask 15 / 18 / 21 / 25 mm
  • Podstawa ładująca

Miska olejowa:

Działa jak zbiornik oleju i dłużej go zatrzymuje, dzięki czemu głowica tnąca pozostaje dłużej nasmarowana. Dodatkowo zapewnia to również mniejsze tarcie i opór, co może pomóc w zapobieganiu przegrzaniu się ostrzy. W skrócie: więcej obrotów i więcej mocy.

Otwory wentylacyjne:

Otwory wentylacyjne/żebra chłodzące w głowicy tnącej zapewniają szybsze odprowadzanie ciepła. Dodatkowo zapewniają również usunięcie brudu nagromadzonego między ostrzami tnącymi a maszyną. Oba aspekty znacznie wydłużają żywotność maszynki.

Zwykłe głowice tnące wymagają ciągłego smarowania olejem, o czym często się zapomina. Olej ma działanie czyszczące i smarujące. W praktyce dzieje się to jednak zbyt rzadko, przez co głowica tnąca i maszyna szybciej się zużywają. To z kolei może skutkować (błędnymi) reklamacjami i niezadowoleniem klientów. Głowice tnące w maszynce KYONE rozwiązują wiele z tych problemów.

Szczegółowych informacji na temat asortymentu KYONE udzielają Przedstawiciele Handlowi JBS Beauty (www.jbsbeauty.pl). Oficjalny dystrybutor KYONE w Polsce to firma JBS Beauty sp. z o.o. sp.k., ul. Marynarki Polskiej 73, 80-557 Gdańsk.

www.kyone.nl/pl