ZERO VEGAN VITALITY’S

365

# ADRION TRADE POLSKA

XXI wiek postawił przed człowiekiem szereg wyzwań dotyczących ochrony środowiska i zachowań konsumenckich. Coraz silniej rysuje się trend globalny mówiący o nadmiernej eksploatacji natury przez człowieka i konieczności ograniczeń emisji CO2 do atmosfery. Coraz mocniej ruchy pro ekologiczne przyglądają się tym dziedzinom naszego życia, które mają największy wpływ na środowisko. Jednym z największych winowajców olbrzymiej emisji CO2 do atmosfery jest produkcja odzwierzęca. Weganizm staje się fenomenem globalnym opartym na filozofii dbania o czystość planety. Dotyczy wszystkich aspektów życia człowieka: wyżywienia, dbałości o pielęgnację, urodę jak również modę.

Dążenie do „Zrównoważonego Rozwoju „ stało się celem przemysłu kosmetycznego na całym świecie zarówno jeśli chodzi o rynek produktów mas-marketowych jak i produktów profesjonalnych.

Również marka Vitality’s rozpoczęła swoją drogę do zminimalizowania wpływu swojej produkcji na środowisko od momentu opracowania produktu, poprzez jego produkcję aż do użytkowania go przez konsumenta. Kierując się filozofią wyborów etycznych i konsumpcyjnych w laboratoriach Vitality’S została opracowana rewolucyjna trwała koloryzacja ZERO VEGAN.

FARBA ZERO VEGAN TO NASZE ODPOWIEDZIALNE STANOWISKO WOBEC ŚWIATA W KTÓRYM ŻYJEMY.

3 ZIELONE FILARY dla ziemi:

– ZERO VEGAN ma wegański skład (nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego ani pochodnych i jest wolny od GMO)
– ZERO VEGAN posiada naturalny indeks 80-83% składu
– ZERO VEGAN zawiera ekstrakty organiczne z zielonej herbaty, aloesu i tymianku.

Dzięki właściwościom przeciwutleniającym i zmiękczającym, chronią kolor i sprawiają że włosy stają się bardziej miękkie i jedwabiste.

3 FILARY TECHNOLOGII :

Diamond Skin Protection: DSP to organiczny związek o właściwościach nawilżających, który pomaga chronić skórę głowy przed agresywnością barwników, nie wpływając na ich skuteczność. Zmniejsza ryzyko podrażnień i reakcji alergicznych.

Shine Complex: Mieszanka składników aktywnych, która nadaje włosom niezwykły połysk i zapewnia długotrwały kolor.

Sweet Protection: Kompleks białek roślinnych o właściwościach odbudowujących i delikatnych środkach powierzchniowo czynnych, które nabłyszczają włosy tworząc wokół nich ochronny film.

3 FILARY DELIKATNOŚCI:

– ZERO VEGAN nie zawiera amoniaku
– ZERO VEGAN zawiera PTD (Toulediamina) zamiast PPD (Parafenyloduaminy)
– ZERO VEGAN posiada konsystencję lekkiego i pachnącego kremu

Konieczność wyborów przed którym stawiają nas wyzwania życia codziennego zmuszają każdego do właściwej postawy wobec środowiska. Salon fryzjerski to również miejsce w którym możemy toczyć walkę o dobro planety – takie możliwości daje miedzy innymi koloryzacja farbą ZERO VEGAN, która dostępna jest u dystrybutora produktów Vitality’s w Polsce- ADRION TRADE POSKA.

W ofercie dostępnych jest 51 odcieni.

www.adrionpolska.pl