NOWOŚĆ! RefectoCil Brow & Lash Foam

270

Kremowa pianka do brwi i rzęs, zapewniająca delikatne oczyszczenie oraz nawilżenie. Przeznaczona do stosowania dla każdego typu skóry, również tej wrażliwej skłonnej po podrażnień i alergii.

Time to come clean!

Przed stylizacją brwi lub rzęs niezbędne jest dokładne oczyszczenie okolicy oka, które jak powszechnie wiadomo jest kluczem do udanych zabiegów kosmetycznych wykonywanych w salonie.
RefectoCil jako lider na rynku beauty wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaproponował nowe wcielenie znanego już „Micellar Eye make-up Remover”.
Ten flagowy produkt zyskując nową formę delikatnie oczyszczającej, kremowej pianki z pompką skradnie wasze serca z podwójną siłą!

Pianka z łatwością usuwa makijaż, sebum oraz wszelkie nieczystości, które znajdują sie na skórze. Przygotowuje cerę i włoski do dalszych zabiegów kosmetycznych. Pozwalając na maksymalizację rezultatów stylingu oraz intensywności kolorów podczas stylizacji.

Sama aplikacja jest niezwykle prosta, a produkt puszysty, gładki i przyjemny w użyciu.
Składniki nawilżające zawarte w Brow & Lash Foam, głównie Aloe Vera zapobiegają przesuszaniu, a wręcz otulają skórę, nadając jej przyjemną gładką , nawilżoną fakturę.

Delikatność czyni produkt swoistym „must have” w każdym salonie oraz w codziennej domowej rutynie. Bez obaw można zastosować go u osób skłonnych do alergii i podrażnień, zmagających się na co dzień z problemami z cerą.

Sposób użycia:

  • Przed zastosowaniem należy dokładnie wstrząsnąć opakowaniem produktu.
  • Następnie wycisnąć odpowiednią ilość (2 pompki) na bawełniany płatek kosmetyczny lub bezpośrednio na palce dłoni i nanieść bezpośrednio na brwi oraz rzęsy, wykonując delikatny masaż. Pozostawić na kilka sekund na skórze. Usunąć wilgotnym wacikiem kosmetycznym.
  • Kolejno nanieść kilka kropel RefectoCil Saline Solution na płatek kosmetyczny i ponownie oczyścić oko z ewentualnych oleistych pozostałości, mogących znajdować się na linii rzęs, rzęsach lub brwiach.
  • Postępując według powyższego schematu zyskujesz pewność, że okolica oka została odpowiednio przygotowana przed zabiegiem kosmetycznym.

Więcej informacji na: www.refectocil.pl