Global Creative Awards 2022: Powrót NA ŻYWO!

726

Nagrody Kao Salon Division Global Creative Awards 2022 dają stylistom możliwość wykazania się pełną kreatywnością bez żadnych ograniczeń!

Podstawą Kao Global Creative Awards 2022 jest to, że styliści mogą swobodnie tworzyć, pokazując własną, unikalną wizję dzięki swojej kreatywność. Uczestnikami konkursu mogą być klienci wszyscy klienci Kao Salon Division, którzy pracują z Goldwell, KMS lub Oribe. W ramach Global Creative Awards 2022 odbędzie się słynny konkurs na żywo w 7 kategoriach. „Pierwszy w historii Global Creative Awards odbyły się w 2021 roku. Udowodnił, że kreatywność nigdy się nie kończy”, mówi John Moroney, VP Creative & Communication.

STYLIŚCI MOGĄ KONKURSOWAĆ O NAGRODY TECHNICZNE (3 KATEGORIE) LUB O NAGRODY REDAKCYJNE (4 KATEGORIE)

NAGRODY TECHNICZNE

Kreatywność, która zaczyna się od sesji zdjęciowej, a kończy konkursem technicznym na żywo. Przez lata konkurs Color Zoom Challenge inspirował tysiące stylistów do rywalizacji. Teraz jest to również kontynuowane w nowy, ekscytujący sposób.

/ new talent colorist of the year: Pokaż światu, że wiek nie jest warunkiem twórczej doskonałości, pokaż swój talent i umiejętności techniczne. Ta kategoria jest przeznaczona dla stylistów z mniej niż pięcioletnim doświadczeniem.

// creative colorist of the year: Najlepsza konkurencja kolorystyczna. W tej kategorii styliści utrwalają swoją wizję oszałamiającą fotografią, a następnie odtwarzają ją w międzynarodowym konkursie na żywo. Ta kategoria jest otwarta dla wszystkich stylistów z pasją i chęcią rywalizacji w świecie koloru.

/// creative haircutter of the year: Ta nowa kategoria jest otwarta dla wszystkich pasjonatów fryzur, aby pokazać światu, że ich praca jest lepsza w tym konkursie precyzyjnego strzyżenia. W tej kategorii styliści utrwalają swoją wizję na fotografii, a następnie odtwarzają ją w międzynarodowym konkursie na żywo.

Uczestnicy kategorii technicznych w pierwszej kolejności rywalizują na poziomie krajowym. Następnie zdobywcy złota przechodzą do międzynarodowego konkursu na żywo.

NAGRODY REDAKCYJNE

Cztery ekscytujące nowe kategorie ogólnoświatowego konkursu fotograficznego, w którym świętuje się również najwyższą kreatywność.

/ men‘s hairstylist of the year: Styliści pokazują swoje mistrzostwo i wiedzę w zakresie męskiej stylizacji, fryzjerstwa, a także pielęgnacji, tworząc kolekcję najnowocześniejszych męskich stylizacji.

// salon team of the year: Ta kategoria to idealna okazja do pokazania kreatywności całego zespołu salonu i stworzenia kolekcji, która reprezentuje wspólną wizję, a także pokazuje siłę całego zespołu.

/// avant garde stylist of the year: Aby zdobyć tę nagrodę, styliści muszą przekraczać granice konwencjonalnej stylizacji włosów i odważyć się inspirować swoją kolekcją wizjonerskich prac.

//// editorial colorist of the year: W tej kategorii styliści muszą wyrazić swoją wizję kolorem i stworzyć kolekcję kolorystyczną, która prezentuje kreatywność, precyzję i wizję kolorystyczną.

Uczestnicy kategorii redakcyjnych muszą konkurować na całym świecie w tym międzynarodowym konkursie fotograficznym. Laureaci złota w każdej z kategorii technicznych zasługują na uznanie i nagrodę za wszystkie swoje twórcze wysiłki. Oprócz trofeum otrzymają ogólnoświatową relację redakcyjną.

Zwycięzcy Global Creative Awards zostaną ogłoszeni podczas Kao Salon Global Experience Event, który odbędzie się w październiku 2022 r. – NA ŻYWO w Amsterdamie.

Aby uzyskać więcej informacji i wszystkie wymagania, zasady i przepisy Global Creative Awards, przejdź do globalcreativeawards.com