BE AN ORIGINAL. SPECJALNA EDYCJA EUROWIZJA 2022

626

Jako pionier piękna opartego na olejkach Moroccanoil stworzył światowy szum dotyczący olejku arganowego dzięki Kuracji Moroccanoil. Współpracując z Konkursem Piosenki Eurowizji, marka celebruje kunszt i indywidualność.

Odważ się być sobą. Odważ się być prawdziwym.

Bądź oryginalny.

Zestaw Moroccanoil „Be An Original” celebruje unikalnego ducha każdego kraju uczestniczącego w Konkursie Piosenki Eurowizji. W tym roku Eurowizja odbędzie się w Turynie. Aby to uczcić, Moroccanoil stworzył spersonalizowane pudełko dla każdego kraju, ozdobione flagą i napisem „Powodzenia!”.

Zestaw (dostępny przez limitowany czas) zawiera Kurację Moroccanoil 100 ml i Kurację Moroccanoil 25 ml GRATIS lub Kurację Moroccanoil Light 100 ml i Kurację Moroccanoil Light 25 ml GRATIS. To unikalne opakowanie prezentuje również serce Eurowizji, gdy pudełka stoją pojedynczo lub obok siebie.

Cena zestawu: 195 zł

Więcej informacji o limitowanym zestawie znajduje się pod tym linkiem:
www.eurovision.moroccanoil.com/be-an-original/

Zestawy są dostępne w sprzedaży od końca lutego 2022 roku.

W Polsce oryginalne produkty Moroccanoil są dostępne
w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz na www.jbsoptima.pl.

O Kuracji Morccanoil
W makijażu to podkład zapewnia nieskazitelny wygląd. W czasach, gdy w pielęgnacji włosów nie było takiego produktu, Moroccanoil postanowił wypełnić tę pustkę kosmetykiem, który tworzy odpowiednią bazę dla wszystkich stylizacji włosów, rewolucjonizując branżę kosmetyczną. Autorski produkt marki, Kuracja Moroccanoil, to idealny podkład pod każdą pielęgnację włosów. Jej wysoko ceniona, zastrzeżona formuła została nazwana „być może drugą najcenniejszą tajną formułą na świecie” przez prezenterkę wiadomości CNN, Erin Burnett.

Kuracja Moroccanoil, która zapewnia zarówno stylizację, jak i pielęgnację, jest pierwszym krokiem we wszystkich usługach stylizacyjnych i salonowych – pojedynczy produkt gwarantujący długotrwałą gładkość, ułatwiający układanie i przyspieszający suszenie.

ŚWIEĆ JAK GWIAZDA
Już jedna aplikacja Kuracji Moroccanoil zwiększa połysk włosów nawet o 118%*.

*według niezależnego badania.

O Moroccanoil
Zainspirowana Morzem Śródziemnym marka Moroccanoil budzi się do życia dzięki kultowym turkusowym opakowaniom i charakterystycznemu zapachowi, który zapewnia egzotyczne doznania poruszające zmysły. Pierwszy, oryginalny produkt – Kuracja Moroccanoil – rozpoczął światowy szum na temat olejku arganowego i utorował drogę dla całej linii najwyższej jakości produktów do pielęgnacji włosów na bazie olejku, które zaspokajają potrzeby każdego rodzaju włosów. Sercem marki jest społeczność stylistów, która nieustannie inspiruje Moroccanoil do tworzenia skutecznych i łatwych w użyciu produktów. Dziś cel marki pozostaje niezmienny: kontynuować pionierskie innowacje w dziedzinie piękna.

W związku z ogromnym zapotrzebowaniem Moroccanoil wprowadził na rynek Moroccanoil Body™ i Moroccanoil Sun™: luksusowe kolekcje inspirowane morzem, piaskiem, bryzą i zapachami Morza Śródziemnego. Te opatentowane formuły wzbogacone olejkiem arganowym, wyróżnikiem marki, pozostawiają skórę odżywioną, naturalnie promienną i piękną. Obecnie Moroccanoil jest dostępny w ponad 70 krajach na całym świecie.

Produkty Moroccanoil można kupić w eleganckich salonach fryzjerskich i SPA, ekskluzywnych perfumeriach oraz online.

Dla codziennej dawki inspiracji śledź @MoroccanoilEU na Twitterze i na Instagramie. Zasubskrybuj tutoriale na YouTube oraz znajdź Moroccanoil na Facebooku. Odwiedź www.moroccanoil.com.