Kolekcja Wide 2022

335

W tym roku Akademia GAAK przedstawia wyjątkową kolekcję WIDE inspirowaną trendami lat 70-90 w nowoczesnych odsłonach i stylizacjach.

Kolekcja WIDE (ang. szeroki, obszerny, rozległy) to szerokie spojrzenie na stylizowanie włosów, chcemy aby dawała ona fryzjerom początek samodzielnej twórczości kreowania fryzur. W tym roku czerpiemy aż z trzech dekad: lat 70,80 i 90: warstwy oraz przemyślana struktura strzyżenia pozwala na szybką i swobodną stylizację. Dwie poprzednie kolekcje (CORE I ENCORE) były swego rodzaju „fundamentami” i podstawą do dalszej kreatywnej pracy. W roku 2022 stawiamy na otwarty umysł i szerokie horyzonty jednocześnie pracując bardzo precyzyjnie i technicznie. Wykorzystujemy solidne podstawy technik strzyżeń i koloryzacji do swobodnego, ale świadomego tworzenia zaawansowanych i kreatywnych form, kształtów, kolorów i linii. Wydobywamy geometrię ze struktury, aby podkreślić naturalne piękno. Pastelowe kolory, kolorowe makijaże w połączeniu z minimalizmem i klasyką w stylizacjach dopełniają kolekcję i jej wyraźną inspirację. Pragniemy nieustannie się rozwijać i zainspirować fryzjerów z całego świata do kreatywnego rozwoju i poszukiwania inspiracji nie zapominając o ciągłym doskonaleniu techniki.

Production: GAAK AKADEMIA FRYZJERSKA GLOS-KRAWCZYK DREWNIAK
Teamwork: Alicja Glos-Krawczyk, Natalia Drewniak, Piotr Drewniak
Invited to cooperation: Jakub Ryt, Wiktoria Wykner, Julia Szczygieł, Aleksandra Kobus, Martyna Kosmala
Make-up: Agnieszka Tomala
Modelki: Maja Zacharska, Sonia Kloc, Julia Olma, Paula Lukaszek, Kamila Strzępek
Stylizacja: Nicole Schmidt
Zdjęcia: Bubusława Górny

GAAK AKADEMIA FRYZJERSKA GLOS-KRAWCZYK DREWNIAK
Jest to jedna z najbardziej prestiżowych akademii szkoleniowych w Polsce. Zajmuje się organizacją szkoleń na najwyższym poziomie, od wielu lat prowadzi szkolenia, kursy, pokazy, które cieszą się ogromną popularnością.

Szkolenia prowadzą wybitni trenerzy: Alicja Glos-Krawczyk, Piotr Drewniak oraz Natalia Drewniak, którzy od lat również podnoszą swoje kwalifikacje w najsłynniejszych akademiach fryzjerskich na świecie. Edukatorzy Akademii GAAK to laureaci wielu zawodów organizowanych w Polsce i za granicą, ale też trenerzy których podopieczni zdobywali czołowe lokaty i wyróżnienia.

Akademia jako jedna z nielicznych posiada certyfikat jakości ISO 9001:2015. Wiedza przekazywana jest w ciekawie dobranych blokach tematycznych, w małych grupach, w miłej atmosferze co sprawia, że kursant w łatwy i przyjemny sposób nabywa nowe umiejętności.

Trenerzy wprowadzając nowe techniki, niejednokrotnie autorskie, stosują metodę odtwórczą „krok po kroku” starając się aby uczestnik szkolenia zabrał ze sobą 100% wiedzy, ogrom umiejętności oraz swobodę i precyzję w pracy i współpracy z klientem.

Alicja Glos-Krawczyk
Fryzjer z 28-letnim doświadczeniem, sędzia konkursów ogólnopolskich oraz edukator, z początku jako kolorysta, obecnie specjalista w zakresie strzyżeń i stylizacji. Prowadzi duże pokazy o charakterze artystycznym w całej Polsce, w Akademii zajmuje się prowadzeniem szkoleń w zakresie strzyżeń, stylizacji i koloryzacji.

Natalia Drewniak
Specjalistka w dziedzinie koków i upięć. W codziennej pracy ceni sobie harmonię kształtów, kolorów i linii tworząc nietuzinkowe stylizacje podkreślające urodę klientek i modelek. Autorka wielu stylizacji sesyjnych. W Akademii zajmuje się prowadzeniem szkoleń w zakresie upięć, stylizacji oraz koloryzacji.

Piotr Drewniak
Szkoleniowiec, ale przede wszystkim fryzjer ceniący sobie codzienny warsztat tego zawodu. Fryzjerstwem zajmuje się od 15-stego roku życia. Specjalizuje się w koloryzacjach, strzyżeniach damskich i męskich, ceniąc sobie klasykę w różnych jej odsłonach i perfekcję z nutą odwagi podkreślającą całość stylizacji. W Akademii zajmuje się prowadzeniem szkoleń w zakresie koloryzacji i strzyżeń.