International Hairdressing Awards®: bilety dostępne w sprzedaży

249
  • Sześć zespołów fryzjerskich, które wystąpią na scenie to jedne z najbardziej renomowanych na świecie.
  • Ceremonia wręczenia nagród International Hairdressing Awards® odbędzie się 16 maja 2022 r. w Madrycie.

Od 20 kwietnia bilety na ceremonię rozdania nagród 2022 International Hairdressing Awards można kupić na stronie www.ihawards.com. Cena biletów wynosi 200 euro i obejmuje dostęp do fioletowego dywanu, pokaz na wybiegu, ceremonię wręczenia nagród, kolację koktajlową i imprezę po pokazie. Wielka noc światowego fryzjerstwa zgromadzi w Madrycie fryzjerów z całego świata. Czwarta ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 16 maja 2022 r. w Madrycie, wydarzenie uświetni pokaz najważniejszych zespołów fryzjerskich świata, wspaniały fioletowy dywan i ceremonia wręczenia nagród w hollywoodzkim stylu.

International Hairdressing Awards ogłosiło zespoły, które wystąpią na scenie na pokazie podczas wielkiego wieczoru branży fryzjerskiej. Sześć najbardziej renomowanych zespołów fryzjerskich na świecie zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje, wiedzę i inspirację: Danilo Giangreco (Wielka Brytania), No Name (Hiszpania), Pierre Ginsburg (Francja), Toni&Guy Team (Wielka Brytania/Hiszpania), Trevor Sorbie Team (Wielka Brytania), X-presion (Hiszpania). Niesamowity pokaz talentów, który zgromadzi na tym czasie najbardziej wiodące firmy fryzjerskiej na świecie.

Danilo Giangreco
Wielokrotnie nagradzany Danilo Giangreco szybko zaznacza swoją obecność na międzynarodowym rynku fryzjerskim. Jego romans z krojem i kolorem konsekwentnie kieruje jego twórczy wpływ na nowe kierunki. Czy to na scenie, za kamerą, czy w salonie, Danilo i jego zespół przekładają swoją pasję i poświęcenie na prezentację najlepszych światowych trendów.

NO NAME
Po kilku latach rozwijania pomysłu, dwie najbardziej rozpoznawalne marki hiszpańskiego fryzjerstwa stworzyły nową kreatywną platformę o nazwie Experimento NO NAME. Ten nowy projekt opiera się na odłożeniu na bok ego i pracy opartej na współpracy, tworząc nową zasadę i koncepcję: wyobrażenie-działanie.

Pierre Ginsburg
W wieku 27 lat Pierre jest niezależnym fryzjerem mieszkającym w Paryżu i zajmuje się tematyką artystyczną, szkoleniami, modą i salonem. W 2016 roku Pierre zdobył prestiżową nagrodę Young Talent Style Master International Award od Revlon Professional i na rok dołączył do salonu Anne Veck w Oksfordzie, pobyt ten był dla niego okazją do połączenia swojego talentu z wpływami anglosaskimi. Od samego początku wygrał kilka konkursów (StyleMasters Young Talent International, Hairdressing Awards France Jeune talent, The Big One Jeune Talent, trzykrotny finalista AIPP), a od 3 lat Pierre jest partnerem artystycznym i edukatorem Revlon Professional France oraz właśnie dołączyła do zespołu artystycznego Haute Coiffure Francaise.

Zespół artystyczny Toni&Guy
Moda to kluczowy wpływ i siła napędowa wizji Toni&Guy. Zespół artystyczny Toni&Guy sponsoruje London Fashion Week, co roku tworzy stylizacje na ponad 80 pokazach mody współpracując z brytyjskimi i międzynarodowymi projektantami. Z roku na rok zespół artystyczny uruchamia kolekcję mody i trendów, ukazując wagę związku między modą a włosami. Tworzy połączenia kroju, koloru, odzieży męskiej i prac wydawniczych.

Trevor Sorbie Art Team
Wielokrotnie nagradzany zespół artystyczny Trevora Sorbie nie ma granic. Nieustannie przesuwając granice kreatywności dzięki innowacyjnym koncepcjom, pasjonując się tworzeniem pięknych i wciągających fryzur oraz zachęcając indywidualność do zachowania świeżości i oryginalności pomysłów, ich kreacje prowokują przy jednoczesnym zachowaniu estetycznego piękna. Zespół łączy i inspiruje podobnie myślących fryzjerów na całym świecie.

X-presion
Założona w 2005 roku firma X-presion jest pierwszą na świecie firmą zajmującą się wyłącznie badaniami i rozwojem w artystycznych i edukacyjnych dziedzinach fryzjerstwa. Od samego początku to kreatywne studio, utworzone przez 3 młodych przedsiębiorców z Madrytu – Marco Antonio Restrepo, Jorge Cáncera i Jose Luisa Almendrala – pracuje nad rozwojem nowych technik cięcia, koloryzacji i ubioru, poprzez mieszanie różnych dyscyplin artystycznych, materiałów i koncepcji . X-presion wyprodukował jedne z najbardziej wpływowych i innowacyjnych koncepcji pokazowych w ostatnich latach, takie jak Secret Master Class, Show Positivo czy Be Beta, łącząc fryzjerstwo z innymi sztukami. Ich pokazy znajdują się na najważniejszych etapach na całym świecie, a ich niekończąca się kreatywność połączona z innowacjami kosmetycznymi i badaniami naukowymi pozwala im tworzyć dzieła sztuki. Obecnie zagłębiają się w kręcenie filmu „Head Hackers”, dokumentu o fryzjerstwie i ich życiu, w którym biorą udział również największe nazwiska w branży.

Czwarty rok
W czwartym roku udział odnotował wielkie liczby: prawie 500 kolekcji z 38 różnych krajów zgłosiło się do udziału ze swoimi pracami fotograficznymi w kategoriach Najlepsza międzynarodowa kolekcja damska, Najlepsza międzynarodowa kolekcja męska i Najlepsza międzynarodowa kolekcja awangardowa. Ponadto zaproszono fryzjerów i zespoły artystyczne, które zostały zakwalifikowane do udziału w kategoriach Międzynarodowy Fryzjer Roku i Międzynarodowy Zespół Artystyczny Roku, do składania zgłoszeń, składających się z kolekcji fotograficznej oraz dossier podsumowującego ich karierę zawodową.

Organizacja
International Hairdressing Awards to niezależna organizacja zajmująca się urodą, wspierana przez fryzjerów, od początku wspierana przez głównego sponsora o międzynarodowym znaczeniu, który wierzy w przesłanie i misję tych nagród: Revlon Professional. Beauty Underground, Salon Look Madrid-Ifema i The Hair MBA działają jako sponsorzy, a Estetica Magazine jako globalny partner medialny, z 24 wydaniami na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ihawards.com.