Październik 2016: po raz pierwszy wystawione w Mediolanie. Nagrody, które zostaną przyznane do produktów technicznych i profesjonalnych, przyznane przez fryzjerów i ulubione produkty przyznane przez konsumentów.

Od 23 do 24 października 2016 roku, pierwsza edycja imprezy w Mediolanie zorganizowanej przez Cosmoprof Worldwide Bologna, która gości najbardziej znanych międzynarodowych stylistów. Cosmoprof Worldwide Bologna odbędzie się w Mico – Fiera Milano Congressi,
w połączeniu z Esthetiworld, organizowane przez COSMOPROF – impreza poświęcona światowi estetyki.

 

Na scenie teatr dla ponad 4000 osób. Trendy, oryginalne fryzury. Bohaterowie spotkania:

Igor Rago, dyrektor artystyczny GHD
Franco Curletto i Carlo Bay L’Oréal Professionnel
Mimmo Laserra i Mod Salony dla Alfaparf Milano
Mauro Galzignato dla Rockandrollhair
Toni & Guy
Balmain
Vitality
Hair Company

Oprócz występów na wybiegu, nie przegap warsztatów i seminariów, aby pogłębić różne techniki i obszary przeznaczone dla firm, które zaprezentują nowe produkty. Wystawcy mogą organizować prezentacje, szkolenia i kursy dokształcające dla swoich klientów i dla fryzjerów obecnych na imprezie.

http://www.cosmoprof.it/on-hair-milan-edition/

Nagrody dla produktów do pielęgnacji włosów

Organizowany przez BeautyBit we współpracy z estetica.it i parrucchierando.com, przy wsparciu Włoch i włoskiej organizacji Cosmetics Room dell’Acconciatura, Nagrodą dla Produktów do pielęgnacji włosów jest pierwsza nagroda poświęcona „produkty techniczne i profesjonalne” w której oceniano profesjonalne produkty fryzjerskie oraz do odsprzedaży w salonach, wybrane przez konsumenta.

Fryzjerzy mogą głosować na swoje preferencje produktowe w poszczególnych kategoriach produktów profesjonalnych, nagradzając nie tylko innowacje poczynione przez produkt, ale również doceniając użytkowanie produktu w salonie. Konsumenci będą głosować na produkty do pielęgnacji włosów, odsprzedawane w salonach.

Zwycięskie produkty, które zostaną ogłoszone w niedzielę, 23 października podczas ceremonii wręczenia nagród, zostanie przyznany tytuł Najlepszego Produktu Roku na najbliższe 12 miesięcy.