Po raz pierwszy w Azji, od 14 do 16 listopada 2016 r.

Po Madryt, Istambuł, Bolonię i Limę, wielkim wydarzeniem Davines On Stage odbędzie w Azji po raz pierwszy.
W stolicy Tajlandii, Bangkoku, powita klientów Davines w dniu 14 listopada, aby zaoferować im nową bezprecedensową inspirację. Egzotyczna atmosfera, urok buddyjskich świątyń, możliwość pójścia na zakupy, degustacja potraw i niezwykłe nurkowanie, intensywne i fascynujące miasto doprowadzi do emocji – naprawdę wyjątkowe chwile.

Miejscem imprezy będzie Asiatique nad brzegiem rzeki, największy projekt w Azji, nad brzegiem rzeki Chao Phraya.
Odbędzie się Gala, która zbierze wszystkich gości do świętowania Loy Krathong, czyli „Święto Świateł”, uroczą uroczystość które odbędzie się w nocy przy pełni księżyca, która wypełnia rzekę i niebo światłem.

Następnego dnia będzie można zobaczyć na scenie najpopularniejsze nazwiska w stylizacji włosów. Począwszy od Davines – Międzynarodowego Dyrektora Artystycznego – Angelo Seminara. Gwiazda międzynarodowego scenariusza sztuki fryzjerskiej, włoskiego pochodzenia. Angelo potrafi zainspirować fryzjerów na całym świecie jego twórczą siłą i jego ogromną pasją do piękna.

Porywający sukces Kim Robinson stał się symbolem stylu znanym w całej Azji i poza nią, wśród najpiękniejszych kobiet na świecie.
Dla Ameryki Północnej Davines Master – Session Stylist, Joseph DiMaggio: król kulisów pokazów mody w Nowym Jorku, stylista projektów wydawniczych oraz profesjonalnych szkoleń. Jeden z najbardziej cenionych pedagogów Davines.

Zespół Kreatywny Carlton kierowany jest przez zwycięzcę z 2013 roku Davines World Style Contest – Christilene Erasmus Bush.
Ich zadaniem jest stworzenie platformy najwyższego profesjonalizmu, z której stylista może działać, aby osiągnąć niezrównany status w tej branży, a tym samym zapewnienie najlepszych standardów w zakładach fryzjerskich. Jako największą fryzjerska firma w Republice Południowej Afryki z ponad 500 pracowników i 23 salonami, obsługują ponad 22 000 klientów miesięcznie. Akademia oferuje 5 akademii i uczy ponad 250 studentów rocznie.
Potem będzie kolej na stylistów salonu Rikyu na scenie. Położony w samym sercu Bangkoku, jest to doskonała synteza japońskiej i tajskiej kultury i kreatywności. Marka została faktycznie założona w Tokio w 1970 roku przez Masayuki Mogi, dyrektora artystycznego Vidal Sassoon.
15-listopada zakończy się pod znakiem rozrywki, relaksu i dzielenia się podczas Bangkoku Boat Party nad rzeką Menam. Gość będzie miał szansę cieszyć się lokalnymi tańcami klasycznymi, ale także, pop i jazz. Kuchnia międzynarodowa Europejska, japońska, tajska.
16 listopada zobaczymy Angelo Seminara i Józef DiMaggio – zaprezentują swoje Kolekcje Jesień / Zima 2017 na dwóch oddzielnych ekskluzywnych pokazach. Prawdziwe pełne zanurzenie się w nowe trendy, a także w filozofię i technike za nimi.

www.davines.pl