Włoskie rytuały piękna w Twoim salonie

144

Piękno włosów klientów salonów fryzjerskich zależy od wielu czynników! Tworząc nowe rozwiązania pielęgnacyjne, doskonale to rozumiemy i nieustannie odpowiadamy na wszystkie potrzeby konsumentów.

Bez względu na rodzaj i potrzeby włosów – oferując produkty RICA – zawsze dobierzesz idealną śródziemnomorską pielęgnację, którą pokochają wszyscy Twoi klienci!

Jeśli chcesz poszerzyć ofertę zabiegów specjalistycznych w swoim salonie, zadbać kompleksowo nawet o najbardziej wymagających klientów oraz podążać krok w krok za nieustannie rozwijającym się rynkiem fryzjerskim, to z pewnością usługi pielęgnacji śródziemnomorskiej będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Nasza propozycja to 10 profesjonalnych rytuałów opracowanych z myślą o rozwoju oferty salonów oraz satysfakcji i zadowolenia klientów, którzy z nich korzystają.

Podzielone są na trzy segmenty specjalistycznych usług: trychologiczne, pielęgnacyjne i odświeżające koloryzację. Zostały one dobrane tak, aby umożliwić poszerzenie oferty w salonie fryzjerskim o dokładnie to, czego potrzebują nawet najbardziej wymagający klienci.

Do części trychologicznej wliczamy: Rytuał Łagodzący – Kuracja, która zwalcza łupież, ale też oczyszcza, odświeża i trwale przywraca równowagę wrażliwej skórze głowy; Rytuał Wzmacniający – Stworzony z myślą o osobach, które borykają się z problemem nadmiernego wypadania włosów; Rytuał Oczyszczający – Przeznaczony dla włosów z tendencją do przetłuszczania się.

W segmencie pielęgnacyjnym znajdują się: Rytuał Detoksykujący – Zabieg stworzony dla wszystkich rodzajów włosów. Umożliwia pozbycie się stresu, zanieczyszczeń, a także wszelkich pozostałości preparatów stosowanych przez klientów do stylizacji; Rytuał Odrodzenia – Dedykowany pasmom bardzo zniszczonym, które wymagają odbudowy i wzmocnienia; Rytuał Odmładzający – Zapewnia włosom kompleksową regenerację czyniąc je widocznie zdrowsze, gładsze i pełne blasku; Rytuał Nawadniający – Głębokie nawilżenie możliwe dzięki zastosowaniu wody wulkanicznej, a także produktów zawierających naturalne komponenty przywracające włosom zdrowy wygląd; Rytuał Pielęgnujący – Przygotowany dla osób posiadających włosy uwrażliwione i obciążone stresem; Rytuał Regenerujący Gorepair – Opracowany dla osób z bardzo zniszczonymi włosoami.

W ostatniej z kategorii koloryzującej mamy Rytuał Odświeżenia Koloru Cromearth – Specjalne maski pigmentujące do włosów farbowanych, uwydatniające ich piękno.

Wszystkie kosmetyki Rica są bogate w naturalne składniki, stworzone w zgodzie z naturą i w poszanowaniu jej dóbr. Bez względu na rodzaj włosów, wiek oraz problem, z którym mierzą się Wasi klienci – dzięki RICA – możecie już dziś zaoferować dla każdego idealnie dobrane rozwiązanie.

www.ricapolska.pl