SESSION LABEL Schwarzkopf Professional

54

Stwórz różnicę, która tkwi w szczegółach z marką stworzoną z myślą o bezkompromisowych potrzebach profesjonalnych stylistów sesyjnych.

SESSION LABEL to nowa gama wyselekcjonowanych produktów do stylizacji oferująca w swoim portfolio 12 wysocewydajnych produktów, które zaspokoją najwyższe oczekiwania i wzmocnią rzemiosło fryzjera stylisty.

SESSION LABEL ZOSTAŁ OPRACOWANY NA NOWO Z WEGAŃSKIMI FORMUŁAMI W NOWEJ SZACIE.

Session Label od teraz jest samodzielną marką. Zespół profesjonalistów stworzył jego historię na nowo i poszedł o krok dalej. Niezawodność i innowacyjność połączyła się razem z działaniem na rzecz zrównoważonego rozwoju. 10 na 12 formuł Session Label jest w 100% wegańskich! Natomiast nowoczesne opakowania w pełni nadają się do recyklingu. Innowacyjne, wysokowydajne i superlekkie formuły stworzone do pracy warstwowej pozwalają artyście przełożyć każdą wizję na rzeczywiste efekty.

INTUICYJNOŚĆ. W prosty sposób odnajduj właściwy produkt do stylizacji. Kolorowe dysze lakierów wskazują na pożądany poziom utrwalenia.

NOWI BOHATEROWIE W PORTFOLIO SESSION LABEL:

  • The Definer. Modelujący, Definiujący Krem
  • The Serum. Wygładzający, Nabłyszczający Olejek do Pielęgnacji Końcowej
  • The Texturizer. Lekki Spray Teksturyzujący i Zwiększający Objętość

OPANOWANIE ZASAD POZWALA CI JE ŁAMAĆ.
Poznaj produkty, ich zastosowanie i możliwości. Jednak pamiętaj: produkty są nasze, ale to Twoje dłonie i doświadczenie nadają kształt, obejmują najmniejszy szczegół i podkreślają unikatowość każdej stylizacji. Stwórz mały detal, niuans na Twoim „płótnie” włosów podczas stylizacji i zobacz stworzoną różnicę, która doda niepowtarzalności Twojej pracy.