Dołącz do najlepszych salonów premium w Polsce!

66

Wejdź do świata Rica i przekonaj się, co możesz zyskać.

Rica to marka przeznaczona dla Fryzjerów poszukujących zaawansowanych technologicznie, a jednocześnie naturalnych i wegańskich produktów. Oferujemy rozwiązania i reagujemy na potrzeby osób, dla których istotna jest pro-ekologiczna ścieżka rozwoju, ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko i zmiany klimatu.

Wiemy, jak ważne jest nie tylko rozwijanie umiejętności fryzjerskich, ale też odpowiednie przygotowanie salonu, zarządzanie biznesem i działania marketingowe. Nieustannie wspieramy naszych partnerów w osiąganiu sukcesów. Salony, które z nami współpracują oprócz standardowych projektów, mogą też liczyć na akcje skrojone na miarę ich indywidualnych potrzeb.

Jako Rica, wprowadzamy nowy typ współpracy, na bazie dotychczasowych doświadczeń i obserwacji polskiego rynku fryzjerskiego. Poznaj korzyści z bycia w grupie najbardziej prestiżowych salonów w Polsce:

Dostęp do najnowocześniejszej technologii kosmetycznej
W Rica tworzymy innowacyjne kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Łącząc naukę i naturę tworzymy najnowocześniejsze receptury w branży kosmetycznej na świecie.

Partnerskie wsparcie
Prócz produktów, oferujemy naszym klientom przede wszystkim całe spektrum nieszablonowych działań, które wspierają rozwój salonu i kadry fryzjerskiej oraz pozwalają  się wyróżnić w bardzo konkurencyjnym świecie.

Sprawdzona edukacja

Edukacja, inspiracja i rozwój to cele, które przyświecają nam na każdym etapie wspierania partnerów. Nasze szkolenia pozwalają wprowadzać do salonu nowe usługi na najwyższym poziomie.

Bez względu na to, czy współpracujesz z Rica od dawna, czy dopiero zastanawiasz się nad wejściem w ten świat, z pewnością zaciekawią Cię możliwości, jakie oferujemy.

Z naszymi partnerami działamy na każdym etapie:

Wprowadzenie produktów do salonu – współpracując z klientami na całym świecie, wiemy, z iloma problemami wiąże się wprowadzenie nowych produktów do salonu. W RICA pomagamy na każdym kroku, aby maksymalnie ułatwić proces poznania naszej marki, w taki sposób, aby każdy nasz klient mógł jak najszybciej czerpać korzyści z rozpoczętej współpracy.

Wsparcie od pierwszego dnia – Nasze wsparcie oferowane jest od pierwszego dnia współpracy. Dopasowujemy do indywidualnych potrzeb plan szkoleń kadry fryzjerskiej, tworzymy wspólnie pomysły na informowanie Twoich klientów o nowej marce w salonie, razem planujemy przestrzeń i ekspozycję dla kosmetyków w salonie i wiele więcej.

Zaangażowanie w rozwój – Na żadnym etapie nie pozostawiamy naszych klientów samych. Od wprowadzenia marki, przez późniejsze działania promocyjne i wspierające, zawsze staramy się pomagać naszym partnerom biznesowym. Sukces salonów, z którymi współpracujemy to nasze największe wyzwanie. Dlatego ciągle tworzymy rozwiązania i możliwości zainspirowane fryzjerami takimi jak Ty.

Jesteśmy dla profesjonalistów

W Rica skupiamy swoje działania na wartościach, którymi codziennie się kierujemy:

natura – czyli tworzenie naturalnych kosmetyków w trosce o piękno ciała i umysłu z poszanowaniem naszej Planety;

współpraca – tworzymy działania, które odpowiadają na potrzeby każdego salonu. Nie poprzez masową ofertę, ale indywidualne wsłuchiwanie się w potrzeby;

wsparcie – na każdym poziomie działania od edukacji, wyposażenia, marketing, po sprzedaż. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów w ich ciągłym rozwoju.

Dołącz do świata RICA i już od pierwszego dnia skorzystaj z profesjonalnego wsparcia w zakresie edukacji, szkoleń biznesowych i narzędzi marketingowych.

Pozwól sobie rozwinąć skrzydła i dołącz do najlepszych!

www.salonrica.pl