Hair Revolution ’22

63

Hair Revolution to wiodący w branży fryzjerskiej, prestiżowy konkurs dla najzdolniejszych stylistów z największej w Polsce sieci salonów Trendy Hair Fashion i McHair fast styling, który odbywa się co rok.

Hair Revolution wyznacza trendy, inspiruje, oraz daje szansę na zdobycie wyjątkowej, prestiżowej nagrody głównej, jaką jest uczestnictwo w największym na świecie wydarzeniu fryzjerskim wpisanym do księgi rekordów Guinnessa: Danks Contest w Japonii. Reprezentowanie Polski w Yokohama Arena wiąże się z wyróżnieniem na skalę globalną, a każdą z prac ocenia międzynarodowe jury w składzie: Teiji Ishizawa – Japonia, Winnie Loo – Malezja, Christos Michailidis – Grecja, Dennis Dituri – USA.
Uroczyste wręczenie nagród oraz ogłoszenie zwycięzców odbywa się podczas gali, na której goszczą nie tylko topowe marki, takie jak: Schwarzkopf Profesional, KASHO Japan, S-HEART-S, ale także znakomici artyści, prezenterzy, czy gwiazdy szklanych ekranów.
Tegoroczną galę finałową, która odbędzie się w Galerii Szyb Wilson w Katowicach poprowadzi Nina Cieślińska, charyzmatyczna prezenterka MTV Polska.


I miejsce w konkursie Hair Revolution 2021 – Monika Salamon, Salon Trency, Kraków, ul. Kijowska 24

W przeciwieństwie do poprzedniej edycji, która ze względu na sytuację epidemiologiczną odbyła się w formacie wydarzenia online, goście tegorocznej gali zostaną zaproszeni do świata w stylu Jamesa Bonda osadzonej w konwencji „Casino Royal”, w otoczeniu krupierów, żetonów i kart. W świetle ostatnich wydarzeń na świecie mieliśmy okazję przekonać się, że jutro może nas zaskoczyć, wymusić niecodzienne działania, wymaga nieustannej kreatywności, wzniecania nowych pokładów odwagi jako reakcji na zmiany. Harmonia i równowaga zostały naruszone, dlatego temat konkursu Hair Revolution ‘22
to Asymetria.

Lojalność, przyjaźń, ponadprzeciętne zaangażowanie i kreatywność – te wartości nabierają dziś dodatkowej mocy. Dostrzeganie ich wagi to kierunek, w którym podąża Anna Kulec-Karampotis. Dyrektor Kreatywna Trendy Hair Fashion ponownie uhonoruje wybrane
osoby statuetką Hairyty zaprojektowaną przez międzynarodowej sławy artystę sztuk wizualnych: Adama Arthourosa Martinakisa.

W obszarze sztuki zarówno goście, jak i osoby, które dołączą do wydarzenia online, będą mogły doświadczyć hair-show Black Jack autorstwa Anny Kulec-Karampotis wraz z zespołem artystycznym. Zarówno prace stylistów, jak i szczegóły wydarzenia możesz poznać na fanpage’u @trendyhairfashionpolska oraz koncie instagram @trendyhairfashionpolska.