Piękne brunetki

65
Po lewej: US_Hair: Shirley Gordon @shirleyghautehair; Zdjęcie: Roberto Ligrest; Makijaż David Maderich dla MAC; Po prawej: US_wlosy i stylizacja: Nick Paganon n@nickpaganohairdesign Goldwell National Artist/Makijaż: Jenny Thomas @jennythomasbeautry @rod_novoa Zdjęcie: @KeffMil\kkelson Jeff Mikkelson Photography

Przesuńcie się, blondynki! Brunetka to najgorętszy trend kolorystyczny sezonu, od cappuccino po heban i wszystko pomiędzy.

Gary Kelly i Marie Scarano

Brunetki nie są już nudne ani mysie, ale raczej luksusowe i zmysłowe. Po prostu dodaj odrobinę dodatkowego wymiaru lub detalu za pomocą balayage lub innych technik, aby uzyskać ciepłe odcienie, takie jak cynamon, kasztan i karmel, lub chłodne, takie jak popiół, kakao i burgund. Poproś swojego kolorystę, aby udostępnił Ci nowe możliwości!

ARTYSTYCZNY PUNK

Krucze czarne włosy są idealne do eklektycznego artystycznego wyglądu z egzotyczną orientalną atmosferą. Doskonały przykład, gdzie mniej znaczy więcej. Wykończenie jest gładkie z niezwykle subtelną teksturą, która zapewnia miękką w dotyku objętość. Pomysł, aby półotwarty zamek błyskawiczny został użyty jako opaska podtrzymująca fryzurę typu beehive jest genialny. Stylizacja jest najlepszym przykładem na to, że włosy brunetki mogą stać się wysoce artystyczną propozycją alternatywnej elegancji.

Od zachodu słońca do zmierzchu

Inspiracja dla tej kolekcji porusza między zachodem słońca a zmierzchem, obejmując brunetkę śliwkową, mieszaną miedź, czerwień, pomarańcze ukształtowane w boba z szeptem odcieni fioletu i błękitu. Kształt tego boba jest bardziej miękki i porusza się swobodnie dzięki wieloteksturowej i asymetrycznej grzywce. Czy jest lepszy sposób na uczczenie sezonu niż ciepło i wyrafinowanie?

Wierni sobie

Ta stylizacja z kolekcji Go Goldwell Masterbrand mówi wszystko. Kolor espresso brunette jest idealną bazą dla nieco jaśniejszych konturów rozświetlających twarz. Od podbródka w dół szaro-niebiesko-zielone sombre dodaje subtelności i miękkości stylizacji. Ogromną jej zaletą są minimalne wymagania pielęgnacyjne. Jest więc doskonałą opcją dla osób aktywnych, którzy chcą podążać za modą. Eksperymentuj z różnymi odcieniami, nie tylko niebieskim, ale także szarym, czerwonym, fioletowym i nie tylko.

Włosy: Go Goldwell Masterbrand Campaign

WZNIEŚ SIĘ NA WYŻYNY

To nie jest upięcie noszone na co dzień. To stylizacja idealna na formalna okazję. Eleganckie, gładkie wykończenie uwadnia refleksy światła odbite na ciemnej bazie. Przeplatane warstwy dodają artystycznego wyrafinowania, a uwolnione kosmyki sprawiają wrażenie niesfornych. Prostota i złożoność splecione w magicznej, eleganckiej fryzurze.

Włosy: Włosy: Liza Espinoza (@modaliza2), Stylizacja włosów: Reynaldo Achurra (@rey.salonfluxx) Kolor włosów: Dianna Lesko (@diannaleskocolourist) i Makayla (Kay) Mappa (@coloured.by.kay) dla Salon Fluxx, zdjęcie : Nohemi Capetillo (@Noamyphotographer) Zdjęcie: Nohemi Capetillo (@Noamyphotographer) Makijaż: Melissa Musseau (@mmusse) Stylizacja: Clare Frith Produkty: Moroccanoil

DZIKIE I DELIKATNE

„Brunetka to kolor, z którym każdy kolorysta uwielbia pracować – może być wypełniony ciepłem, bogaty i lśniący lub może być chłodny, kreatywny i całkowicie skrojony na miarę, a wszystko to, aby dopasować się do klienta, jego wizji włosów i stylu życia. Tworząc ten obraz, chcę mieć kolor, który będzie pasował do karnacji modelki i fryzury, i pomoże mi stworzyć stylizację, którą sobie wyobraziłem. Stworzony kolor tak dobrze współgrał z oświetleniem podczas sesji, że uwydatniał wielowymiarowe odcienie zastosowane w całym wyglądzie, aby uzyskać znacznie bardziej kreatywny wygląd”.

UK_ciecie i kolor: David Murray JOICO Senior Creative Artist i członek JOICO European Design Team; fotograf ; Alana Keville’a; Wizażystka: @talisman_makeupartist; Produkty: Joico

To proste

„Uwielbiam, jak mocny wygląd tego bardzo modnego boba uzupełnia piękny brązowy kolor włosów podkreślający kości policzkowe. Brunetki są zawsze w modzie, ale w 2022 brunetki będą wielowymiarowe. Zobaczysz wile różnych odcieni brązu, które nadają wymiar, głębię i połysk. Chcieliśmy, aby odcienie brązów wyróżniały się i podkreślały cięcie, a jednocześnie wyglądały niesamowicie zdrowo, miękko i błyszcząco”.

UK_wlosy: Diana Carson, Rainbow Room International; Fotograf: Michael Young; Makijaż: Kirsten Baillie; Stylista: Prawo z Detroit

Sen na jawie

„Ta kolekcja została zainspirowana bezruchem wody i odbiciem księżyca w jej tafli o  poranku. Jednym z kierunków, w których zmierzałem, była prostota; miękki jednolity kolor włosów, biały blond, niebieski czarny, złoty ciemny blond i espresso. Fryzury są precyzyjne, klasyczne i zdefiniowane” – wyjaśniła Lisa Vann. Czystość tego bogatego, nasyconego tonu espresso jest prawie zbyt doskonała, więc dotyk utrzymuje tę anielską wizję.

USA_wlosy: Lisa Vann; Asystentka włosów: Aspen Day-Flynn; Makijaż: Hannah Vann wszystko z Vann Studio, Seattle WA Zdjęcie: David Rossa, Denver, Kolorado; Projektantka Lisa Marie Lisa Marie Couture, Seattle, Waszyngton

Zachowaj prostotę

„Brunetka to wspaniały kolor do robienia zdjęć. Jego głębia i lekka tajemniczość pięknie przebijają się przez zdjęcia i uwielbiam pracować z tym kolorem włosów. Chciałem sparować brunetkę z klasycznym, prostym bobem. Ruch we włosach był ważny, aby pokazać nie tylko kolor, ale także kształt. Brunetka to kolor, który pasuje do wielu różnych odcieni skóry i karnacji ze względu na różne odcienie, które przez niego przenikają. Dodanie ciepła klasycznej brunetce też działa pięknie.”

UK_wlosy: Simon Hill; Stylizacja: Ian Todd; Zdjęcia: Chris Bulezuik; Makijaż: Stacey Whittaker

NATURAL, SOFT & ESSENTIAL

„Zainspirowane koncepcją „NATURALNE, MIĘKKIE I NIEZBĘDNE”, aby objąć kobiecość, włosy muszą mieć ruch. Kreatywny kierunek to powrót do podstaw komfortu i tworzenia harmonijnej równowagi.” Ten pyszny cynamonowy odcień i długie  loki delikatnie łagodzą ogólny nastrój tej stylizacji.

Azja, Hongkong_wlosy: Ritz Lam @Leonardo 3 Hair Corner w Hongkongu i TEN Studio; Model: Yvette

GORĄCO!

„Użyłem Newance Fashion Brown Shades, aby wykonać różne rozmieszczenie kolorów na włosach przy użyciu techniki Airtouch. Zwróciłem szczególną uwagę na kształt i strukturę głowy, aby stworzyć płynną mieszankę kolorów. Ponadto tę technikę można zastosować, aby idealnie połączyć wiele naturalnych odcieni brązu, takich jak chłodny brąz i ciepły brąz; dodając przezroczystości i zadymienia do rezultatu kolorystycznego.”

Azja, Tajwan_Włosy: Jesień @ Aschön Salon; Zdjęcie: Adam @ howisadamtristan; Makijaż: Charlene charlene_makeupstudio

PO PROSTU BĄDŹ SOBĄ

„Ten wizerunek uosabia naszą markę; wspaniałe włosy i naturalny makijaż, dzięki czemu osoba wygląda i czuje się jak najlepsza wersja siebie. Ten efekt ton w ton został osiągnięty dzięki miękkiej palecie kolorów, która uzupełnia odcień skóry modelki, jednocześnie pozostawiając nienaruszoną autentyczność jego podstawy. Aby podkreślić piękno naturalnej tekstury włosów, bardzo ważne było ułożenie koloru. Wstążki z karmelu nakładane od środkowej części aż po czubki wzmacniają naturalny skręt i ruch włosów, dając w efekcie atmosferę bogini muśniętej słońcem – i naszą wizję współczesnego piękna!”

UK_włosy: Christopher Laird, współzałożyciel November Collective; Zdjęcie: Vivienne Edge; Makijaż: Emma Cantwell; Zaprojektowane przez Christophera Lairda i Emmę-Louise Cantwell

MELANŻ BRĄZÓW

„To, co kocham w tej stylizacji, to sposób w jaki loki i tekstura włosów eksponują ich kolor. Kształt włosów pozwala nam stworzyć dodatkowy wymiar, nakładając na siebie wiele odcieni brązów, miedzi, mahoniu, popielatego brązu w systemie warstwowym, co tworzy głębię i teksturę, a nie jest płaskie i matowe.”

UK_włosy: Paul Dennison, Fellowship for British Hairdressing’s PROJECT: Color Team Leader; Kierownictwo artystyczne i stylizacja: Robert Eaton; Zdjęcie: Richard Miles; Makijaż: Anna Wild