Akademia RICA

224
Akademia RICA
Akademia RICA

Program szkoleń Akademii RICA stworzony został przez wykwalifikowanych trenerów i dostosowany, tak aby każdy fryzjer mógł z nich skorzystać.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów podzieliliśmy szkolenia na bloki tematyczne oraz poziomy zaawansowania:

Poziom 0 – dla klientów, nieznających marki, technologii ani produktów Rica

Poziom 1 – dla klientów, którzy przeszli przez poziom 0 i znają wstępnie technologie i produkty Rica

Poziom 2 – dla klientów, którzy przeszli poziom 1 oraz mają wiedzę z zakresu technik koloryzacji, rozjaśniania, diagnozy włosa i skóry głowy.

KOLORYZACJA:
RICA Test Poziom 0
Na szkoleniu przypominamy podstawy kolorymetrii, poznasz system koloryzacji oraz dowiesz się jak pracować z produktami Rica.

RICA Color Creative Poziom 1
Podczas szkolenia dowiesz się jak skutecznie dobierać kolor oraz jak przebiega łączenie koloryzacji permanentnej i demi-permanentnej. Dodatkowo nauczysz się jak prawidłowo nakładać farby w celu pokrycia siwych włosów i tonowania.

RICA Hand Touch Poziom 2
Na warsztacie zostają omówione najważniejsze aspekty koloryzacji, nauczysz się trzech uniwersalnych technik balayage’u, które zapewniają stworzenie zjawiskowej stylizacji.

RICA Blond Poziom 2
Zapoznasz się z zagadnieniami związanymi z dekoloryzacją i koloryzacją włosów. Nauczysz się zasady budowania mieszanek oraz fundamenty prawidłowego wywiadu z klientem.

PIELĘGNACJA:

RICA Naturitual Poziom 0
Szkolenie odbywa się w salonie razem z opiekunem marki. Skierowane do osób, które chcą rozpocząć pracę z produktami pielęgnacyjnymi RICA i poznać ich skuteczne działanie.

RICA Naturitual Poziom 1
Szkolenie poszerzające wiedzę o pielęgnacji RICA. Wzbogaca o informację związane z budową włosa i skóry głowy. Poznasz również rytuały pielęgnacyjne dostosowane do odpowiednich potrzeb włosów.

RICA Trychologia Poziom 2
Podczas dwudniowego szkolenia nauczysz się definiowania najczęstszych chorób włosów i skóry głowy, poznasz metody i techniki diagnozowania. Dodatkowo dowiesz się jak stosować kosmetyki Rica w profesjonalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów.

TRWAŁA ONDULACJA:

RICA Twisty Poziom 2
Podczas szkolenia dowiesz się jak poprawnie przeprowadzić zabieg trwałej ondulacji. Poznasz techniki wykonywania usługi. Dowiesz się jak poprawnie pielęgnować włosy poddane zabiegowi.

www.ricapolska.pl

Akademia RICA
Akademia RICA