CURLiCUE Davroe

184
CURLiCUE Davroe

Szorstkie, matowe, puszące się i „żyjące własnym życiem” – w ten sposób wiele właścicielek i właścicieli loków mogłoby opisać swoje włosy. Co zrobić, aby nie tylko wyglądały pięknie, ale też były odżywione i w nienagannej kondycji? Na to pytanie odpowiada naturalna i wegańska marka Davroe przedstawiając najnowszą linię kosmetyków przeznaczonych do włosów kręconych – Davroe Curlicue.

Produkty Davroe wyróżnia bogactwo naturalnych i wegańskich składników odżywczych, które stanowią bazę formuł wszystkich kosmetyków. Nie inaczej jest i tym razem. Linia Davroe CURLiCUE zawiera mieszankę trzech unikatowych składników w postaci olejka awokado, ekstraktu ze śliwki kakadu oraz z kwiatu lotosu. To połączenie gwarantuje zarówno intensywne nawilżenie i odżywienie łodygi włosa, ochronę przed uszkodzeniami zewnętrznymi, a także piękny, naturalny blask i jedwabistą miękkość pasm.

PIELĘGNACJA
W linii Davroe CURLiCUE możemy znaleźć innowacyjne produkty tj.:

Davroe Cleansing Clay, czyli glinka oczyszczająca wzmocniona glinką kaolinową, komosą ryżową, śliwką kakadu i ekstraktem z kwiatu lotosu delikatnie detoksykuje i oczyszcza skórę głowy, a włosy pozostawia odnowione i odświeżone.

Davore Deep Conditioning Rinse, czyli kondycjonująca odżywka, przywraca lokom nawilżenie i połysk, zapobiega puszeniu się włosów, a także sprawia, że są łatwiejsze do rozczesania. To ważne ze względu na to, że włosy kręcone czeszemy wyłącznie na mokro, po odżywce.

STYLIZACJA
W przypadku włosów kręconych słowa „pielęgnacja” i „stylizacja” przenikają się i uzupełniają na wielu płaszczyznach. Aby kosmyki się nie puszyły i łatwiej było nam je ułożyć, odpowiednie produkty do stylizacji odgrywają tutaj istotną rolę. Formuła kosmetyków powinna być na tyle bogata i treściwa, aby uformowanie loków było szybkie i proste, i jednocześnie na tyle lekka, aby włosy nie zostały obciążone. Trzy produkty przeznaczone do wykończenia fryzury stanowią ten złoty środek.

Davroe Hydrating Hair Oil wyróżnia ultralekka formuła bogata w aż 9 olejków roślinnych, między innymi w abisyński, arganowy, z awokado, kameliowy, oliwkowy i słonecznikowy. Zapewnia intensywne nawilżenie, delikatnie podkreślając fale i loki, łatwo się rozprowadza i od razu wchłania we włosy.

Davroe Curl Balm, balsam do loków, ma za zadanie podkreślić ich skręt, nawilża włosy jednocześnie eliminując ich puszenie, a także zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i wysoką temperaturą.

Davroe Curl Activator, aktywator loków, zapewnia elastyczną definicję i uwydatnia naturalne loki, wygładza ich teksturę po to, aby zapewnić im maksymalną
sprężystość.

Izabela Pietruszka Kluska„Nowa linia Davroe do loków to odpowiedź na potrzeby posiadaczek kręconych włosów. Delikatny zapach kwiatu lotosu unoszący się podczas pielęgnacji i suszenia włosów to dodatkowy atut tej serii. Ponadto gama produktów daje możliwość pracy z włosami o rożnym poziomie skrętu, grubości czy porowatości włosów. Można
skomponować linie indywidualnie dla każdej klientki.”
Izabella Pietruszka-Kluska, edukator Davroe

Podaruj swoim klientkom z włosami lokowanymi i falowanymi rozwiązanie ich codziennych problemów włosowych.

Zatwierdzone produkty Curly Girl Method.

Jesteś zainteresowany współpracą? Odezwij się do nas!

biuro@davroe.pl 502 473 999

www.davroe.pl
ig davroe.pl
fb davroepolska