COLOUR ALCHEMY Schwarzkopf Professional

106

Bądź świadkiem magii Schwarzkopf Professional.

Twórz efekty kolorystyczne na włosach przekraczając granice kreatywności.

Przygotuj się do odkrycia. Zostaw za sobą to, co niemożliwe.

Kolekcja odcieni Colour Alchemy to pięć opalizujących, pryzmatycznych i wcześniej nieodkrytych efektów kolorystycznych na włosach, reagujących na zmianę temperatury i światło. To urzeczywistnienie wyobraźni jej twórców.

Możliwości są nieograniczone, a zasady nieopisane. Biorąc flakony i narzędzia THE UNSEEN w dłonie, można być gotowym do odkrycia, prowadzić eksperymenty, doskonalić swoje rzemiosło i być świadkiem, jak piękno wyobraźni ożywa w niezliczonych, żywych kolorach i stylach.

Formuły Colour Alchemy zostały zainspirowane przez zjawiska natury. Stworzone w oparciu o naukę dzięki współpracy Schwarzkopf Professional i firmy konsultingowej The Unseen.

The Unseen to laboratorium innowacji i studio rozwoju produktu, w którego skład wchodzi eklektyczny zespół chemików i inżynierów, projektantów tkanin i strategów handlowych. Wspólnie firmy opracowały pierwszą kolekcję farb do włosów, dzięki której można tworzyć natychmiastowe, pryzmatyczne efekty na włosach reagujące na temperaturę i światło.

Pięć magicznych odcieni zamkniętych w tajemniczych flakonach, reagujących na zmianę temperatury i światło. Dedykowanych ciemnym bazom włosów (1-6). Gotowych do użycia podczas jednej aplikacji żelowo-kremowej formuły. Tworzących tymczasowe rezultaty magii na włosach utrzymujące się do jednego mycia włosów.

01 Scarab

Skarabeusz. Ukryty za dnia chrząszcz skarabeusz ożywa w nocy. Pochodzi z Europy i jest nocnym łowcą. Efektowne, metaliczne, opalizujące ubarwienie czyni go atrakcyjnym, ale nieuchwytnym dla drapieżników. Dzięki zwinnej, żwawej sylwetce jest szybki w ruchu, a także szybko myśli. Ubarwienie zaczynające się od granatowej czerni, przechodzi od pomarańczowego, do zielonego, a następnie niebieskiego.

02 Peacock

Paw. Podobnie jak zmieniające się zwierzę, które zainspirowało ten odcień, jest on ekspresyjnie dramatyczny. Przypominająca kryształ struktura pręcików ogona pawia tworzy tren, który jest rozwijany podczas rytuałów godowych i zalotów. Jako jeden z najbardziej olśniewających tworów przyrody w świetle odbija rozproszony, opalizujący kolor. Odcień ubarwienia pawia zaczyna się turkusowo, przechodząc w zieleń, błękit i fiolet.

03 Borealis

Termin aurora borealis – zorza polarna, podobnie jak senne marzenie nocnego nieba, narysowanego przez naturę, został ukuty przez astronoma Galileusza dla zobrazowania rzymskiej bogini świtu. To świetliste zjawisko powstaje, gdy elektrony wiatru słonecznego podróżujące od Słońca z prędkością miliona kilometrów na godzinę wchodzą w interakcję z ziemską atmosferą. Równie majestatyczny odcień zaczyna się od purpur y i przechodzi przez zieleń, pomarańcz i fiolet.

04 Andrite

Odcień ten został zainspirowany drogocennym kamieniem szlachetnym aleksandrytem, tak rzadkim, że nigdy nie odnaleziono idealnego okazu. Nazwany na cześć rosyjskiego cara Aleksandra II, przypominający kameleona

klejnot, zainspirował powiedzenie „szmaragd w dzień, rubin w nocy”. Aleksandryt jest intensywnie różowy, przechodząc przez jasny róż do zieleni, błękitu i purpury.

05 Phoenix

Feniks to mityczny ptak pochodzący ze starożytnego Egiptu, związany z kultem słońca. Mówi się, że posiadając niemal nieśmiertelne moce, żył przez 500 lat, by w końcu zginąć w wybuchu płomieni i odrodzić się na nowo. Ten odcień ma właściwości pryzmatyczne, zaczynając od intensywnej pomarańczowej czerwieni i przechodząc od pomarańczowego do żółtego i fioletowego.

Pryzmatyczną zmianę koloru można zaobserwować pod wpływem temperatury i światła.

Efekty wywoływane są przez czynniki takie jak:

o Naturalne ciepło głowy lub ramion.

o Flash aparatu fotograficznego.

o Przemieszczanie się pomiędzy strefą ciepłą i zimną.

o Poruszanie się między światłem a cieniem.

o Re-stylizowanie włosów.

o Oddech, wiatr.

Zmiana wyzwalana jest w oknie temperaturowym od 28°C do 32°C.

Choć zakorzeniony w nauce, produkt ten ma proste umotywowanie: przekuć fantazję w rzeczywistość.

Zeskanuj i odkryj magię Colour Alchemy: