Takara Belmont: świętujemy stulecie doskonałości!

694

Marie Scarano

Takara Belmont świętowała setne urodziny 5 października 2021 r. i będzie kontynuować obchody w 2022 r. Takara Belmont, to japońska firma, która stara się rozwijać wiedzę i technologię wraz z ekspertami w dziedzinie urody i zdrowia i jest dumna, że ​​nadal wyznacza standardy jakości w wyposażeniu salonowym, spa, stomatologicznym i medycznym.

Takara Belmont obchodziła swoje 100-lecie 5 października 2021 roku. Ten kamień milowy oznaczał stulecie doskonałości w ewolucji wyposażenia salonów i spa. Niewielu prawdopodobnie przewidziało takie osiągnięcie dla firmy, która zaczynała jako prosta odlewnia w pobliżu Osaki. Jednak zaledwie dziesięć lat później kierownictwo zmieniło podstawową działalność z produkcji odlewanych części do codziennego użytku na produkcję foteli fryzjerskich.

W tamtym czasie było to odważne wyzwanie, które zadecydowało o ogromnym sukcesie i przyszłości Takara Belmont. Rzeczywiście, dziś firma sprzedaje swoje produkty nie tylko w Japonii, ale w ponad 120 krajach na całym świecie.

Takara Belmont opiera się na uniwersalnej wartości, aby żyć i cieszyć się pięknym życiem. Tworzy produkty, które mają zapewnić ich użytkownikom dobre samopoczucie. Uruchomiła również projekt ekologicznego gospodarowania odpadami zero waste i program edukacyjny dla dzieci.

ŚWIĘTOWANIE Z WYDARZENIAMI I KONKURSAMI

Takara Belmont świętuje razem z serią imprez i konkursem. Estetica będzie wspierać Takara Belmont podczas uroczystości serią artykułów prezentujących doskonałość tej kultowej marki.

Zarezerwuj termin na Światowy Kongres Biznesu Takara! Wydarzenie odbędzie się w dniach 21 i 22 listopada 2022 w Sali Wystawowej PACIFICO Yokohama. Podczas wydarzenia m.in.: przemówienia programowe, pokazy strzyżeń, seminaria, seminaria biznesowe, sympozja i wiele więcej!

Więcej informacji i rezerwacja na twbc.jp/

OBSERWUJ TĄ PRZESTRZEŃ!

W nadchodzących miesiącach Estetica będzie prezentować markę Takara Belmont i jej historię. Firma pracuje nad przystosowaniem się do świata cyfryzacji i postępującej globalizacji, zachowując jednocześnie swoje charakterystyczne, najnowocześniejsze projekty i wysokiej jakości produkcję.

Mr. Hidetaka Yoshikawa, Takara Belmont Chairman & CEO.
Mr. Hidetaka Yoshikawa, Takara Belmont Chairman & CEO.

„W ciągu następnych 100 lat, jako japońska firma produkcyjna, wszystkie spółki grupy TAKARA BELMONT połączą siły i nadal będą podejmować wyzwanie dalszego przyczyniania się do rozwoju branż naszych klientów”, mówi Hidetaka Yoshikawa, prezes Takara Belmont & CEO. „Zamierzamy wprost zająć się realizacją zrównoważonego społeczeństwa poprzez naszą działalność i pomóc ludziom na całym świecie prowadzić owocne i piękne życie”.