Farmagan: Mężczyźni dbają o siebie

79
Farmagan

Pielęgnacja najwyższej jakości nie tylko pozwala zmienić codzienną rutynę w odprężający rytuał. Dziś to właśnie ona stanowi uzupełnienie wizerunku współczesnego mężczyzny.

Wprowadź do swojego salonu produkty marki Farmagan i spełnij oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

POINT BARBER to rewolucja w męskiej pielęgnacji i stylizacji. Przez zróżnicowane zastosowania kosmetyków linia zapewnia kompleksową pielęgnację włosów, brody i skóry. Pozwala też na osiągnięcie modnej fryzury odpowiadającej najnowszym trendom. Produkty tej linii mają właściwości nawilżające oraz łagodzące. Zapach kosmetyków podkreśla potrzeby i oczekiwania współczesnego mężczyzny.

 

Linia POINT HAIR to przepis na niebanalną stylizację. Daje możliwość uzyskania efektu utrwalenia odpowiadającego wymaganiom każdej osoby. Szeroka gama produktów sprawia, że codzienna stylizacja staje się znacznie prostsza. Bogactwo składników aktywnych wpływa rewitalizująco na skórę głowy i nadaje włosom naturalną teksturę. Modny zapach kosmetyków utrzymuje się na włosach przez cały dzień.

Produkty POINT BARBER i POINT HAIR są przebadane dermatologicznie.

Sebastian Curyło„Jakość farmaceutyczna i składniki aseptyczne wyróżniają produkty z linii Point Barber na rynku fryzjerskim. Zapewniają one komfort pracy fryzjerowi oraz niwelują możliwy dyskomfort klienta i podrażnienia po usłudze golenia, trymowania i strzyżenia. Polecam każdemu salonowi z męską strefą.”

Sebastian Curyło

 

Dołącz do salonów FARMAGAN i zapewnij swoim klientom najwyższą jakość produktów przebadanych dermatologicznie.

biuro@farmagan.pl 512 780 706

fb farmaganpolska
ig farmagan_pl
www.farmagan.pl