Panel Salonu Davines

498
Panel Salonu Davines

panelb2b.davines.pl

Wszystko, czego potrzebujesz do salonu, z poziomu smartfonu

Davines Polska wkracza na wyższy poziom obsługi klienta. Właśnie wystartowała platforma panelb2b.davines.pl, dzięki której fryzjerzy współpracujący z marką mogą wygodnie zamówić produkty do salonu przez internet. Co dodatkowo marka przygotowała dla stylistów chcących korzystać z Panelu salonu na www.davines.pl?

Pandemia sprawiła, że nawet zagorzali sceptycy przekonali się do zakupów online. Skoro w wygodny sposób można zamówić produkty spożywcze lub akcesoria do domu, dlaczego by tak samo nie zadbać o potrzeby salonu fryzjerskiego? Żeby maksymalnie usprawnić współpracę Davines z właścicielami i managerami salonów, polski dystrybutor marki udostępnił platformę panelb2b.davines.pl. Pozwala ona na szybkie złożenie zamówienia na profesjonalne kosmetyki i akcesoria potrzebne do codziennej pracy, ale nie tylko.

Dlaczego warto skorzystać z obsługi salonu za pośrednictwem internetu?

  • zaoszczędzisz czas
  • będziesz mieć wpływ na wybór daty dostawy i firmy kurierskiej
  • załatwisz sprawy księgowe w jednym miejscu – zamiast drukowanej faktury, znajdziesz ją w Panelu salonu
  • stworzysz listę zakupową
  • sprawdzisz stan punktów Mapy Rozwoju Salonu
  • będziesz mieć wgląd w historię zamówień i terminy płatności
  • złożysz ewentualną reklamację

Dodatkowo z myślą o użytkownikach platformy marka przygotowała prezenty dla fryzjerów i klientek salonu. Przy zakupie produktów o wartości 700 zł brutto salon otrzymuje 6 wybranych produktów Essential Haircare o pojemności 75 ml, torbę Davines i 4 doniczki na roślinki. Składając zaś zamówienie o wartości 1100 zł brutto, stylista zyskuje bezpłatny dostęp do edukacji Allilon+ na miesiąc.

Do dyspozycji klientów Davines Polska niezmiennie pozostaje zespół regionalnych Consulenti oraz Biuro Obsługi Klienta.

Zaproszenie do Panelu wraz z danymi do logowania czeka na fryzjerów Davines na skrzynce e-mailowej. Jeżeli masz problem z zalogowaniem się do portalu, zgłoś się do swojego Consulente.