O’right – zielona marka

82
O’right - zielona marka

O’right to profesjonalna i ekologiczna marka kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Produkty inspirowane naturą, tworzą zielony styl życia, dbając o otaczające nas środowisko.

„Wierzymy, że drobne zmiany mogą prowadzić do wielkich zmian dla dobra środowiska”.

Chcemy tworzyć produkty zdrowe dla ludzi, społeczności i świata. Pragniemy chronić wszystkich przed szkodliwymi substancjami chemicznymi i oferować naturalne kosmetyki do włosów i skóry głowy.

Już w 2006 roku skupiliśmy się̨ na misji uczynienia naszej planety miejscem ekologicznie przyjaznym. Nasza produkcja opiera się w 100% na czystej energii słonecznej i wiatrowej. Posiadamy też systemy oczyszczania i odzyskiwania wody.

OPAKOWANIA

Przedstawiamy pierwszą na świecie w 100% odnawialną butelkę̨, zrobioną w pełni z recyklingowalnych tworzyw. Można ją wykorzystać ponownie w cyklu produkcyjnym, redukując zużycie plastiku i zmniejszając o 80% emisję węgla. Część butelek jest całkowicie biodegradowalna, korki są bambusowe, a napisy na butelkach zrobione tuszem sojowym.

EKOLOGICZNA DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA

Promujemy ekologiczne wartości marki poprzez zaangażowanie w różne działania na rzecz środowiska. Wypełniamy naszą korporacyjną odpowiedzialność, zachęcając innych do dbania o naszą planetę̨.

Co roku bierzemy udział w ważnych wydarzeniach, organizowanych przez WWF. Dzięki temu miliony ludzi na całym świecie wspólnie walczą ze zmianami klimatycznymi.

POSZUKUJĄC LEPSZYCH ROZWIĄZAŃ

Produkty O’right zawierają̨ innowacyjne środki pieniące, oparte na aminokwasach i glukozydach. Nie zawierają związków endokrynnie czynnych, barwników, plastycyzerów i innych szkodliwych substancji. Zależy nam na stosowaniu środków, które są nie tylko zdrowe, ale także ekologiczne.

Szampon dodający objętości z LIŚCI BRZOSKWINI 400ml

Szampon przeznaczony do włosów cienkich i trudnych do ułożenia. Delikatnie oczyszcza skórę głowy, nadaje włosom objętości, reguluje wydzielanie sebum i ożywia włosy. Przedłuża świeżość i sprawia, że włosy zyskują sprężystość i blask. Główny składnik aktywny tego szamponu to organiczny, certyfikowany ekstrakt z liści brzoskwini, który zwiększa witalność i poprawia elastyczność włosów. Jest bogaty w witaminy A, C, E, PP oraz witaminy z grupy B.

Olejek z PURPUROWEJ RÓŻY do włosów zniszczonych 100ml

Nawilżający olejek do pielęgnacji włosów zniszczonych i farbowanych. Zawiera olejek eteryczny z róży purpurowej i czynników krystalicznych. Naprawia łuski włosów. Opracowany na bazie olejku z róży purpurowej i czynników krystalicznych, regeneruje łuski włosów, przywracając im sprężystość i połysk. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii mikronów, łatwo się wchłania, nie pozostawia uczucia przetłuszczenia. Pozostawia włosy aksamitnie gładkie, miękkie i jedwabiste, a subtelny zapach róży purpurowej rozpieszcza Twoje zmysły. Polecany do użycia wraz z Szamponem i Odżywką z Róży Purpurowej, przedłuża efekty działania.

Szampon BAMBUSOWY nawilżający 400ml

Nawilżający szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Organiczny wyciąg z liści bambusa, o działaniu antyoksydacyjnym i pochłaniającym szkodliwe promieniowanie UV, chroni, regeneruje i nawilża zniszczone włosy, zapewniając im zdrowy wygląd. Obecność naturalnych środków myjących, stanowiących bazę szamponu, subtelnie oczyszcza skórę głowy i włosy i dodaje im: blasku, sprężystości i nawilżenia.

Szampon ze ZŁOTEJ RÓŻY do włosów farbowanych i zniszczonych 400ml

Łagodny szampon chroniący kolor, przeznaczony do pielęgnacji włosów farbowanych i zniszczonych. Specjalna formuła zawiera wyselekcjonowany olejek eteryczny ze złotej róży oraz delikatne, organiczne środki myjące. Stanowią one doskonałą kompozycję oczyszczająco-pielęgnującą, która skutecznie przedłuża trwałość koloru. Szampon delikatnie oczyszcza, odżywia i nawilża włosy, pozostawiając je elastyczne i lśniące.

IG O’right.pl
Facebook O’right
www.oright.pl
info@oright.pl