Davines SU – gdy słońce na horyzoncie

212
Davines SU

Przed ekspozycją słoneczną i po. Do ochrony włosów i całego ciała. O różnych formułach: żelu, mleczka, kremu. SU – linia do słonecznej pielęgnacji od Davines.

Przyszło lato, a wraz z nim słońce i wyczekany wypoczynek. Niezależnie od wyboru wakacyjnej destynacji, do walizki warto spakować kosmetyki, które umożliwią bezpieczny odpoczynek. Promienie słoneczne i słona, chlorowana woda stanowią zagrożenie nie tylko dla skóry, ale także włosów. Wypłukują kolor kosmetyczny, wysuszają, pozbawiają naturalnego blasku i miękkości. Jakie produkty przydadzą się podczas urlopu?

SU/Hair & Body Wash

Płyn do mycia. Delikatnie oczyszcza włosy i ciało po ekspozycji na słońce dzięki mieszance delikatnych środków powierzchniowo czynnych.

SU/Hair Mask

Kompleksowa kuracja anti-aging do włosów zniszczonych słońcem. Nadaje im miękkość, nawilża i zapewnia połysk.

SU/Hair Milk

Mleczko bez spłukiwania, idealne zarówno podczas, jak i po ekspozycji na słońce. Zawarte w nim filtry ochronne utrzymują zwartą strukturę włosów. Lekka konsystencja nadaje włosom miękkość, nie obciążając ich.

SU/Tan Maximizer

Łagodny krem, który przygotowuje skórę do opalania. W naturalny sposób intensyfikuje i przyspiesza proces pigmentacji skóry. Wzbogacony olejkiem arganowym zawierającym witaminy E i A.

SU/Aftersun

Kremowy żel do stosowania po opalaniu. Zawiera aloes, bogaty w minerały i substancje o działaniu łagodzącym, które wraz z olejkiem arganowym zapewniają nawilżenie i odżywienie.

SU dla ochrony bioróżnorodności

Pozbawione siarczanów i parabenów formuły zawierają składnik aktywny – ekstrakt z pomarańczy Myrtifolii Chinotto. Pochodzi ona z gospodarstwa Pana Parodi we włoskiej Ligurii. Davines uczestniczy w projekcie Slow Food, by chronić gatunki roślin zagrożone wyginięciem. Kosmetyki SU to bogactwo komponentów pochodzenia naturalnego i szybko ulegających biodegradacji.

www.davines.pl