Jesienne propozycje marki z.one concept

258

Smooth & Care Conditioner z.one concept
ODŻYWKA WYGŁADZAJĄCA  DO WŁOSÓW PUSZĄCYCH SIĘ
cena: 90 zł, poj. 250 ml

Zmniejsza puszenie się włosów każdego rodzaju, dzięki wodzie ryżowej, ekstraktom z kamelii i kiełków pszenicy. Daje nieobciążającą miękkość i łatwość w układaniu, czyniąc włosy błyszczącymi i jedwabistymi.

Sposób użycia: rozprowadzić na czystych, wilgotnych włosach. Wmasować na długościach i końcach, aby pomóc produktowi wniknąć we włosy. Pozostawić na 2-3 minuty, a następnie spłukać.

Amazing z.one concept
SPRAY ZABEZPIECZAJĄCY WŁOSY PRZED WILGOCIĄ
cena: 102 zł, poj. 200 ml

Spray o superlekkiej formule chroni włosy przed wilgocią, tym samym na długo eliminuje ich puszenie się. Ochronna warstwa polimerów tworzy film zatrzymujący wilgoć przed dostaniem się w głąb włosa, dodatkowo chroniąc go przed uszkodzeniami od wysokiej temperatury i zapobiegając blaknięciu koloru. Skraca także czas suszenia i zwiększa podatność włosów na układanie.

Spray nie obciąża włosów i nie pozostawia osadu. Ma subtelny, nieintensywny zapach. Zawiera także ekstrakty owocowe. Efekt może utrzymać się do dwóch myć.

Sposób użycia: zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy podzielone na sekcje. Równomiernie rozprowadź produkt poprzez przeczesanie włosów. Rozpocznij stylizację.

Colour Whipped Cream z.one concept
ODŻYWCZA, KREMOWA PIANKA Z PIGMENTEM – BEZ SPŁUKIWANIA
cena: 62 zł, poj. 100 ml

Proste w użyciu, kremowe, niewymagające spłukiwania pianki z pigmentem, nadają włosom natychmiastowy, równomierny, czasowy kolor (do następnego mycia). Jednocześnie zaś odżywiają, nawilżają i cudownie pachną.

Zawarte w nich proteiny mleka regenerują włosy, owocowe ekstrakty chronią je i dodają im energii, a oparty na ekstrakcie z nasion słonecznika kompleks Integrity 41® oraz witamina E działają antyoksydacyjnie. Pianki doskonale nadają się do tego, by odświeżyć kolor włosów farbowanych, podkreślić odcień włosów naturalnych, nadać im cudowny blask, i uczynić je niezwykle miękkimi!

Sposób użycia: wstrząśnij, odwróć aplikatorem do dołu i odmierz odpowiednią ilość pianki. Zaaplikuj na czyste, wilgotne włosy, a następnie rozpocznij stylizację. Barwę nadaną włosom można łatwo usunąć podczas ich oczyszczania.

Shaping Foam z.one concept
PIANKA DO STYLIZACJI O ŚREDNIM UTRWALENIU
cena: 76 zł, poj. 250 ml

Dodaje objętości i ułatwia modelowanie, chroniąc włosy przed gorącym powietrzem podczas suszenia. Pogrubia i naturalnie utrwala fryzurę, pozostawiając włosy elastycznymi. Zawiera filtry UV, kompleks Integrity 41 ®, białka mleka, białka quinoa, ekstrakty owocowe, ekstrakt z kasztanowca.

Sposób użycia: dobrze wstrząśnij i zaaplikuj odpowiednią ilość. Nałóż na czyste, wilgotne włosy. Kontynuuj stylizację.

Medium Hold Gel z.one concept
ŻEL DAJĄCY ŚREDNIE UTRWALENIE
cena: 64 zł, poj. 200 ml

Utrwala każdą fryzurę, tworząc wyraziste stylizacje z efektem pamięci, nadając im niesamowity połysk. Włosom cienkim nadaje strukturę, a także pogrubia i definiuje loki, zapobiegając puszeniu się. Szybko wysycha i nie pozostawia osadu na włosach.

Składniki aktywne: filtr UV, Integrity 41® (hydroglikolowy ekstrakt z nasion słonecznika, bogaty w przeciwutleniające polifenole), proteiny mleka, pantenol, proteiny z komosy ryżowej, ekstrakt z kasztanowca, organiczne ekstrakty owocowe

Sposób użycia: rozmasuj niewielką ilość w palcach i zaaplikuj na wilgotne lub suche włosy.

www.z-oneconcept.com.pl