Hair Revolution 2022

310
Hair Revolution 2022

Wytworna czerwień, wysublimowane dodatki, dźwięk monet z kasyna – tu każdy detal miał znaczenie, podobnie jak w przypadku kryteriów oceny prac artystycznych konkursu Hair Revolution, którego tematem przewodnim była Asymetria.

„Jestem niezwykle wzruszona, że po dwóch latach przerwy możemy się znowu spotkać.
Każdego z Was traktuję jak swoją rodzinę” – tymi słowami Dyrektor Kreatywna Trendy
Hair Fashion, największej sieci fryzjerskiej w Polsce, rozpoczęła galę i konkurs HAIR REVOLUTION 2022. To prestiżowe wydarzenie z branży fryzjerskiej, a zarazem magiczny wieczór, którego jednym z elementów był niezwykły hair-show Black Jack autorstwa wspomnianej Dyrektor Kreatywnej, Anny Kulec-Karampotis wraz zespołem artystycznym. Wyrafinowana moda, autorska muzyka na żywo i stylizacje fryzjerskie z wykorzystaniem włosów @kotwalkpoland pozostaną w pamięci równie długo jak latający stolik i znikające
przedmioty artysty – magika. Całość stanowiła integralną część gali utrzymanej w klimacie i stylu Casino Royal.

Światowej sławy jury: Teiji Ishizawa – Japonia, Winnie Loo – Malezja, Christos Michailidis – Grecja, Dennis Dituri – USA wyłoniło zwycięzców.
1. miejsce zajęła Agnieszka Mietła (McHair Chorzów),
2. miejsce – Małgorzata Czarnecka-Syrakowska (Trendy Tychy),
3. miejsce – Izabela Duda (Trendy Kraków al. Kijowska 24).
Każda z uczestniczek stojąca na podium otrzymała nagrody globalnych marek: Kaysho, Schwarzkopf Professional, S-HEART-S o łącznej wartości kilku tysięcy złotych. Główna nagroda to wyjazd do Japonii na największy na świecie konkurs fryzjerski, Danks Content, wpisany do księgi rekordów Guinnessa.

„W Schwarzkopf Professional silnie wierzymy w siłę partnerstwa, wspieramy kreatywność, pasje do fryzjerstwa oraz niesamowite koncepty, jakim jest między innymi konkurs Hair Revolution. To był wieczór pełen zachwytów, dobrych emocji i wspaniałych wrażeń wizualnych. Podczas Gali Finałowej mogliśmy podziwiać specjalną kolekcję przygotowaną przez globalnego ambasadora marki Schwarzkopf Professional Christosa Michailidisa, który wykorzystał na włosach modelek magię naszej najnowszej innowacji, Colour Alchemy. Gratuluję wszystkim laureatom i uczestnikom, życzę dalszych sukcesów i bogatego
rozwoju.” – wspomina Magdalena Wieczorek, Dyrektor Marketingu Henkel Beauty Care Professional.

Mariusz Botor (Trendy Bielsko Biała, ul. Głęboka), Monika Salamon (Trendy Kraków, al. Kijowska), Damian Porębski (Trendy Kraków, ul. Starowiślna) zostali uhonorowani statuetką HAIRYTY.

Dowiedz się więcej: @trendyhairfashionpolska