Premiera nowej marki przeznaczonej dla trychologów i fryzjerów  – JuliART

641

Na targach BEAUTY FORUM w dniach 17-18 września 2022 miała miejsce premiera nowej marki przeznaczonej dla trychologów i fryzjerów  – JuliART.

Linia produktów tej wchodzącej na polski rynek marki jest niezwykle bogata. Znajdziemy w niej produkty do pielęgnacji skóry głowy – peelingi i szampony oczyszczające takie jak Exfoliating Liquid Shampoo, w tym zupełna nowość – peeling, którego można używać bezpośrednio po farbowaniu włosów – Exfoliating Liquid Shampoo Color Protection.

Ponadto seria JuliART CISPER Hair Revitalizing wspomaga odrastanie włosów m.in. dzięki wysokiej zawartości kwasu glicyretynowego i japońskiego opatentowanego składnika na porost włosów – NcPA, powórnywanego działaniem do Minoxidilu.

W tej serii znajdziemy m. in. serum, ampułki do infuzji, maski do poprawy stanu skóry głowy, jak również Scalp Protector służący do zabezpieczenia skóry przed farbowaniem.

Przedstawicielem marki i wyłącznym dystrybutorem jest firma ADJ TRADING Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która wcześniej wprowadziła na polski rynek takie perełki jak AROMASE oraz AROMASE MediPRO, teraz portfolio firmy powiększyło się o kolejną azjatycką markę JuliART, która w przyszłości może stać się prawdziwym hitem wśród fryzjerów i trychologów.

Od Zarządu spółki uzyskaliśmy informację, iż sprzedaż produktów rozpocznie się z dniem 1 października 2022.

www.adjtrading.pl