Nõberu – ambasadorzy i szkolenia

120
Ambasadorzy Nõberu: Wojciech Meckier, Piotr Staszewski, Wojciech Karwat, Krzysztof Klimczak, Piotr Chrapusta
Ambasadorzy Nõberu: Wojciech Meckier, Piotr Staszewski, Wojciech Karwat, Krzysztof Klimczak, Piotr Chrapusta

Szwedzka marka oferująca produkty barberskie o uniseksowym charakterze, coraz mocniej zaznacza swoją obecność na polskim rynku. Ambasadorami Nõberu zostali właśnie czołowi polscy barberzy.

Do teamu Nõberu dołączyli barberzy z całej Polski: Wojciech Meckier z salonu Meckier. z Leszna, Piotr Staszewski z salonu Staszewski Bigboy BarberShop z Opola, Wojciech Karwat z salonu Barber Zone Wojciech Karwat z Gdańska, Krzysztof Klimczak z salonu Barber Shop Klimczak z Łodzi oraz Piotr Chrapusta z salonu BARBERSHOP.ZONE z Tarnowa.

Już jesienią Noberu startuje z autorskimi szkoleniami. Informacji udziela Agnieszka Zabłotna z Hair Academy Gdańsk, tel. 695 102 242, a.zablotna@hairacademy.edu.pl.

Wojciech MackierWojciech Meckier

Pasjonat fryzjerstwa, wirtuoz brzytwy. Właściciel dwóch salonów. Zespołowi przekazuje zamiłowanie i zacięcie do zawodu. Wiedzą praktyczną dzieli się nie tylko na barberskich szkoleniach, ale także w szkole. Wziął udział w programie telewizyjnym „Piękno!”, gdzie odpowiadał za metamorfozy uczestników.

 

Piotr StaszewskiPiotr Staszewski

Mistrz Świata we fryzjerstwie męskim Federacji CMC, sędzia fryzjerski z licencją międzynarodową, pomysłodawca pierwszych Mistrzostw Polski w barberingu. Czołowa postać polskiego fryzjerstwa. Edukator, który przekazuje swoje ponad 20-letnie doświadczenie podczas szkoleń oraz warsztatów organizowanych w najlepszych akademiach w Polsce i na świecie.

Wojciech KarwatWojciech Karwat 

Wiceprezydent Federacji CMC. Mistrz Świata we fryzjerstwie męskim. Mistrz Polski. Międzynarodowy sędzia. Właściciel dwóch salonów w Gdańsku. Szkoleniowiec z 29-letnim doświadczeniem zawodowym.

 

 

Krzysztof KlimczakKrzysztof Klimczak

Współwłaściciel salonów Klimczak Hair Designers. Od 25 lat buduje markę z ogromnym zaangażowaniem i pasją skierowaną w stronę fryzjerstwa męskiego szeroko pojętego w obecnych czasach. Jest ekspertem we fryzjerstwie męskim, potrafi wyczarować najbardziej architektoniczne cięcia. Specjalizuje się nie tylko w strzyżeniu, ale także w goleniu twarzy oraz konturowania brody.

 

Piotr ChrapustaPiotr Chrapusta

Pasjonat barberingu z prawie 20-letnim doświadczeniem we fryzjerstwie. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywał na profesjonalnych szkoleniach, m.in. w renomowanej Sassoon Academy w Londynie. Od 2014 roku prowadzi jeden z czołowych salonów barberskich w Tarnowie. Dodatkowo od 5 lat dzieli się swoją wiedzą z osobami, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w tej profesji.