World Wide Hair Tour 2022

137
World Wide Hair Tour 2022
World Wide Hair Tour 2022

W czerwcu 3 000 stylistów z całego świata odwiedziło Parmę, by wspólnie celebrować święto sztuki fryzjerskiej. Autorzy pokazów po dwóch latach przerwy wreszcie mogli na żywo zaprezentować najnowsze trendy w ramach World Wide Hair Tour 2022.

W tym roku międzynarodowa społeczność Davines spotkała się w miejscu, w którym rozpoczęła się historia włoskiej marki. Otwarta na międzynarodową społeczność Parma przywitała gości słoneczną pogodą i wyjątkowymi atrakcjami. Poza udziałem w show fryzjerzy mieli szansę uczestniczyć w specjalnym evencie WWHT OFF, dzięki któremu odkryli nowe oblicze historycznego miasta. Hasło przewodnie tegorocznej edycji World Wide Hair Tour brzmiało Into the Woods, stanowiąc inspirację dla gości z ponad 60 krajów do stworzenia niepowtarzalnych stylizacji – zarówno na scenie, jak i podczas zakulisowej integracji.

Na scenie Palacassa pojawili się międzynarodowi fryzjerzy związani z marką, m.in. członkowie Akademii Allilon, Anna Pacitto, Brian Suhr i Kirsten Demant, Ashleigh Hodges i Dyrektor Artystyczny Tom Connell.

www.davines.pl