Kolor sprawia, że ​​jesteś szczęśliwy!

108
Goldwell
Goldwell

Balayage zostaje, przychodzi mono koloryzacja. Pastele pozostają, pojawiają się bogate, wyraziste kolory. Na czym możesz polegać? Na umiejętnościach fryzjera.

Jörg Oppermann z firmy Oppermann Haute Coiffure o nowym trendzie w koloryzacji mono: „Balayage, pasemka, sombre, ombre – po tak dużej różnorodności w ostatnich latach, teraz jest coraz lepiej, spokojniej na głowach. Absolutny trend w 2022 roku – monokoloryzacja. Wszystko w bogatym, promiennym kolorze. Efekt? Olśniewająco i elegancko, to „wszystko z jednego źródła koloru” podkreśla typ kobiety i kieruje uwagę na twarz i fryzurę. Dlatego zawsze należy go nosić w połączeniu ze swobodną, ​​nowoczesną fryzurą. Wtedy ten trend kolorystyczny jest świetnym rozwiązaniem, chroni włosy i odrosty. Możliwe są wszystkie odcienie koloru. W modnym kolorze 2022 „miedziany” jest oszałamiający. Koloryzacja mono wygląda szczególnie czysto i naturalnie w bardzo jasnych odcieniach blondu i brązowych tonach”.

Gość salonu chce zupełnie nowego koloru? W takim razie wyjątkowe Fringes Kevin.Murphy idealnie nadają się do udzielania porady. Kolorysta może wizualnie zaprezentować klientowi kolor i ostatecznie stworzyć jego osobistą recepturę.

Naturalne pasemka z wyjątkowo miękkimi przejściami. Microlights zapewniają idealne połączenie (Wella). Różne ciepłe i chłodne odcienie czerwieni przywołują wspaniałe akcenty na długich włosach (Paul Mitchell). Miedziany szafran przyciąga uwagę i działa inaczej w zależności od odcienia skóry i refleksów świetlnych (Londa). …i zdałem sobie sprawę, że różnorodność to tylko kolor, który nie zmienia istoty rzeczy, ale po prostu czyni je piękniejszymi. (Spójrz na kolekcje I, Human; Alter Ego Italy). Odkryj siebie na nowo? Dzięki wątkom i taśmom YOUYOU jest to możliwe w ciągu kilku sekund. Idealny dla młodszej grupy demograficznej, dostępny przez New Flag.

Kemon

Schwarzkopf Professional

System Professional
Kemon                                 Schwarzkopf Professional        System Professional

KOLOROWA POKUSA 

Trendy często można znaleźć na wyciągnięcie ręki! Szkoła Keller świętuje swoją miłość do włosów kolekcją, której wygląd nazwali na cześć barwnie mieszanych klubów ze sceny Stuttgartu.

Manchmal muss was Neues her! Und das geht, wenn es bunt und rockig sein soll, man sich aber nicht auf lange Zeit festlegen mag, am besten mit Tönungskuren & Co. Mit Yo Cond von Kemon kann der Friseur den Look temporär und im Nu verändern. Die neue Trinity haircare Kollektion lässt es in Sachen lebendiger Farben so richtig krachen und bei Estel peppt kurzerhand ein kräftiges Blau den Braunton auf. Motto: Pastell bleibt, Intensiv kommt. Farbe ist eine kreative Spielwiese für Friseure. Solange es ihnen gelingt, die Kunden für diese Art der Selbstinszenierung zu begeistern, wird es immer neue Farbschöpfungen geben. Kein Wunder, denn wir alle haben jede Menge aufzuholen und freuen uns auf die kommenden, farbenprächtigen Monate – auf und in den Köpfen dieser wunderbaren Zunft. Seid mutig, nutzt die Kraft der Imagination, um ein wahres Statement zu setzen!

Czasami potrzebne jest coś nowego! A jeśli chcesz, żeby było kolorowo, ale nie chcesz się angażować na dłuższy czas, najlepiej zrobić to za pomocą zabiegów tonizujących itp. Z Yo Cond firmy Kemon fryzjer może chwilowo i w krótkim czasie zmienić wygląd. Nowa kolekcja produktów do pielęgnacji włosów Trinity oferuje naprawdę żywe kolory, a w Estel pojawia się mocny niebieski, który dodaje charakterystycznego tonu brązom. Motto: Pastelowe, intensywne kolory. Kolor to kreatywny plac zabaw dla fryzjerów. Dopóki uda im się zainspirować klientów do tego typu autoportretów, zawsze będą pojawiać się nowe kreacje kolorystyczne. Nic dziwnego, ponieważ wszyscy mamy dużo do nadrobienia i nie możemy się doczekać nadchodzących, kolorowych miesięcy. Bądź odważny, wykorzystaj siłę wyobraźni, aby wygłosić prawdziwe oświadczenie!