Farmagan Performance Color

365

Delikatne formuły w pełni bezpieczne zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska – właśnie takie są farby najnowszej generacji PERFORMANCE COLOR. Poznaj innowacyjne nowości gwarantujące spektakularne i powtarzalne efekty koloryzacji na miarę XXI wieku.

Innowacyjne, wegańskie formuły stworzone w laboratorium Farmagan stanowią przełom na rynku fryzjerskim. Performance Color Ammonia oraz Performance Color Ammonia Free zapewniają pełne pokrycie włosów, w tym również siwych, z równoczesnym dbaniem o ich kondycję. Poznaj bliżej obie linie skierowane do najlepszych i nowoczesnych kolorystów.

Performance Color Ammonia

W linii Performance Color Ammonia znajdziesz aż 58 nowych odcieni, które zapewniają fantastyczne, bezpieczne i powtarzalne efekty kolorystyczne. Farby zawierają między innymi wyciąg z granatu, który przywraca włosom blask i zapobiega rozdwajaniu się końcówek, a także ekstrakt z czerwonych winogron, gwarantujący kosmykom wzmocnienie i ochronę przed wolnymi rodnikami. W składzie jest niewielki procent amoniaku i aż 80% naturalnych składników. Nie znajdziesz w nim PPD – najczęstszego składnika odpowiedzialnego za reakcje alergiczne.

Tym, co wyróżnia linię Performance Color Ammonia jest patent na dermoochronę, wykazujący działanie ochronne, odżywcze i restrukturyzacyjne. To zupełna innowacja na rynku. Patent ten zapewnia bezpieczeństwo i ochronę włosów oraz skóry głowy przez cały czas procesowania koloru. Kompleks barwników jest połączony z mieszanką substancji aktywnych pochodzących z kwasów owocowych, które z jednej strony wzmacniają kolor, a z drugiej aktywują ochronną funkcję enzymatyczną skóry głowy. W efekcie kolor nadaje włosom zdrowy, promienny wygląd, nawet w wypadku wielokrotnych zabiegów chemicznych, po trwałej i/lub rozjaśnianiu.

Performance Color Ammonia Free

Druga linia najnowszych farb Farmagan jest całkowicie wolna od amoniaku, ale również od od parabenów, silikonów, parafiny, od związków polioksyetylenowych (PEG), parafenylodiaminy (PPD) oraz od resorcyny. Naturalne składniki aktywne stanowią aż 85 do 90% formuły farb.

Formuła farb Performance Color Ammonia Free została tak zaprojektowana, aby znacząco skrócić czas procesowania koloru. Składniki aktywne zawarte w produkcie po połączeniu farby z aktywatorem uwalniają się i szybko przedostają do struktury keratynowej włosów, dzięki czemu równomiernie i całkowicie pokrywają włosy od nasady aż po końce. Zaledwie 20 minut wystarczy, aby osiągnąć piękny, naturalny i pełen blasku kolor.

Performance Color Ammonia Free zawiera wyciągi z roślin (fitopigmenty), czyli ekstrakty pochodzące z kwiatów, kory i/lub korzeni roślin zielnych, przypraw oraz suszonych owoców. To luksusowe i naturalne formuły stworzone z myślą o najbardziej wymagających fryzjerach i ich klientach. Rośliny lecznicze zawarte w formule sprawiają, że jest ona całkowicie bezpieczna w użytku dla człowieka, ale również dla środowiska. Została ona też wzbogacona o składniki odżywcze i nawilżające, dzięki czemu pozostawiają włosy pełne blasku i witalności.

Dołącz do rodziny FARMAGAN i zapewnij swoim klientom innowacyjne usługi na najwyższym poziomie.

Koloryzacja PERFORMANCE COLOR już niedługo w sprzedaży.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami biuro@farmagan.pl

www.farmagan.pl