Wernisaż „Inkluzywność” U Fryzjerów 

121

25.10.2022 w salonie U Fryzjerów w Warszawie odbył się wernisaż kolekcji fryzur „Inkluzywność”.

To kolekcja fryzur neutralnych płciowo.

Salony U Fryzjerów są pierwszymi salonami fryzjerskimi w Polsce i w Europie Środkowej, które oficjalnie stają się miejscami inkluzywnymi. To znak wsparcia i otwartości na osoby niebinarne.

Do usług damskich oraz męskich dołączyły usługi neutralne płciowo.

Zaczęliśmy kilka miesięcy temu od szkoleń stylistów_ek fryzur, makijażystek i całej obsługi z zakresu niebinarności, języka naturalnego płciowo. To była niesamowita przygoda.

Pod okiem naszej mentorki, seksuolożki Magdaleny Smaś-Myszczyszyn nasz zespołu pogłębiał wiedzę oraz trenował zaimki, formy komunikacji i odmiany przez rodzaj neutralny. Pomimo wielu wątpliwości udało się!

Praca przyniosła znakomite efekty, a odbiór społeczny jest nasycony pozytywnymi reakcjami.

Akcje wspiera wiele gwiazd i celebrytów. Na evencie w salonie pojawili_ły się m.in. Iza Kuna, Anna Głogowska, Hanna Żudziewicz, Mariusz Kozak, Jacek Szawioła, Aleksandra Kisio czy zwyciężczyni Love Island Julia Nowakowska. Również tik-tokerzy_ki i youtuberzy_ki- Weronika Jaguś, Monika Muratova, czy Patryk Szczepanik.

Gościnią specjalną i prowadzącą event była Majka Jeżowska. Artystka od lat jest sojuszniczką osób LGBTQ+. Współprowadząca była Magdalena Smaś-Myszczyszyn, seksuolożka i terapeutka, która związana jest z Centrum Terapii Lech Starowicz oraz Uniwersytetem SWPS.

Wieczór w pełni poświęcony był osobom niebinarnym. Wernisaż można było oglądać do późnych godzin wieczornych.

Kolekcja fryzur neutralnych płciowo do obejrzenia na żywo w salonach U Fryzjerów w Warszawie.

www.ufryzjerow.pl