Wyjątkowe szkolenie Look & Learn Education by Dobrawa w Hair Academy

73
Szkolenie Look & Learn Education by Dobrawa w Hair Academy
Szkolenie Look & Learn Education by Dobrawa w Hair Academy

W listopadzie Dobrawa Piękos-Szymańska i jej trenerzy zawitali do gdańskiej Hair Academy, by zaprezentować wyjątkowy Look & Learn oraz poprowadzić specjalne warsztaty.

Look & Learn składał się z trzech bloków tematycznych: prezentacji technik strzyżenia wg filozofii Vidal Sassoon, projektowania graficznego fryzur oraz psychologii pracy fryzjera. Koloryzacja modelek wykonana została farbami Goldwell. Odpowiedzialna za nią była instruktorka Goldwell Paulina Gałecka-Jakubska.

– Pokaz Look & Learn, który odbył się w Hair Academy, dowodzi, że moja autorska metoda nauczania (nauka precyzyjnych technik strzyżenia i intensywny trening psychologiczny), to coś, czego poszukują fryzjerzy niezależnie od stopnia zaawansowania. Mnie osobiście to wydarzenie daje dodatkowy powód do dumy – moi trenerzy Aneta Krasuska i Piotr Ślęzak stanęli na wysokości zadania. Doskonale sprawdzają się w relacjach z uczestnikami zarówno w kameralnych grupach, jak również są w stanie zagrzać publiczność do działania ze sceny w świetle reflektorów – mówi Dobrawa Piękos-Szymańska, założycielka Education by Dobrawa.

Drugi dzień spotkania poświęcony był warsztatowi „Precyzyjne Cięcie” (teoria technik strzyżenia wg metodologii Vidal Sassoon i projektowania graficznego fryzur, komunikacja z klientem, świadomość ciała – poprawna postawa w pracy fryzjera). – Jednodniowy warsztat, który poprowadziłem, potwierdza, że rysunek to doskonałe narzędzie komunikacji. Uczestnicy, którzy nie mieli do czynienia z projektowaniem graficznym w pracy, momentalnie pojęli jego istotę i wykonali imponujące fryzury – mówi Piotr Ślęzak

Więcej informacji o szkoleniach Education by Dobrawa odbywających się w Hair Academy udziela Agnieszka Zabłotna, tel. 695 102 242, www.facebook.com/hairacademygdansk.

fot. Karol Stańczak