Nõberu of Sweden zachwyca na targach fryzjerskich

256
Nõberu of Sweden na Targach BEAUTY FORUM & HAIR w Warszawie
Nõberu of Sweden na Targach BEAUTY FORUM & HAIR w Warszawie

Jesienne miesiące marka spędziła w rozjazdach – pokazała swój asortyment na branżowych eventach w Warszawie i w Gdańsku.

Nõberu of Sweden to marka, która stawia na skuteczne składniki aktywne oraz różnorodność wśród kosmetyków. Linia produktów do pielęgnacji włosów delikatnie myje, pielęgnuje włosy i skórę głowy, zapewniając doskonałe nawilżenie. Linia produktów do stylizacji pomaga utrzymać włosy w ładzie bez ich obciążania. Produkty nie zawierają parabenów i silikonów, są wegańskie oraz nietestowane na zwierzętach.

Targi w Warszawie

Na wrześniowych Targach BEAUTY FORUM & HAIR Nõberu of Sweden zaprezentował spektakularny pokaz męskich strzyżeń. Goście mogli podziwiać polskich ambasadorów marki: Piotra Staszewskiego oraz Krzysztofa Klimczaka i jego asystentkę Annę Rybczyńską. Rozgrzali scenę i pokazali rewelacyjne metamorfozy modelów. Po pokazie pojawiło się mnóstwo pytań do ambasadorów o stylizację i o kosmetyki.

Targi w Gdańsku

Podczas październikowych Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA ambasadorzy Nõberu również rozgrzali publiczność. Tym razem swoje umiejętności zaprezentowali: Wojciech Karwat, Wojciech Meckier i Piotr Staszewski. Na scenie pokazali niesamowite stylizacje, a na stoisku Nõberu podpowiadali klientom jakie produkty są najlepsze dla ich włosów.

Więcej informacji o Nõberu of Sweden można znaleźć na Facebooku (noberuofswedenpoland).