LOVE.PEOPLE.

138
Maciej Maniewski i Anna Cieślak
Maciej Maniewski i Anna Cieślak

Choć każdy z nas jest inny, bez względu na to, co robi, gdzie mieszka i jak wygląda, jest przede wszystkim człowiekiem. To właśnie myśl przewodnia projektu LOVE.PEOPLE. stworzonego przez najlepszych fryzjerów w Polsce, na czele z Maciejem Maniewskim.

Fryzjer – tu wiele rzeczy ma swój początek. Bo fryzjer to nie tylko stylista, ale też powiernik, doradca i kreator dobrego samopoczucia. Praca nad wizerunkiem klientów opiera się na procesie wzajemnego poznawania prowadzącym do budowania zaufania. Kto jak nie fryzjer doskonale wie jak bardzo jesteśmy do siebie podobni i jak wiele piękna kryje się w każdym z nas. Projekt LOVE.PEOPLE. ma na celu pokazanie, jak ważna jest obecnie otwartość na drugiego człowieka, w czasach gdy mówimy „dość” szufladkowaniu, a mury zamiast stawiać, pragniemy burzyć. Artystyczne obrazy, chwile pełne emocji ujęte w pędzie Warszawy łączą ludzi z różnych społeczności pokazując, że nie dzieli nas nic, a łączy tak wiele. Końcowe efekty będziecie mogli już niebawem zobaczyć na kanałach społecznościowych uczestników projektu.

W projekcie udział wzięli:
Goście: Anna Cieślak, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Lidia Kalita, Robert Kochanek, Sylwia Achu, Katarzyna Woźniak, Magda Bereda, Julia Kostera, Paweł Reduch, Kasia i Kuba z SURF PEOPLE, Lkhagvagerel Bujinlkham Fryzjerzy: Maciej Maniewski, Sebastian Curyło, Paweł Kamiński, Szymon Niemczyński, Mariusz Stawski, Urszula Rudzka, Anna Buczak
Asystent: Dawid Piskorski
Stylistka: Sonia Soj
Makijaż: Kamila Samselska – Malu Malu Make Up Room
Foto/Video: WOW Pictures