TRIBUS KEMON

180
TRIBUS KEMON
TRIBUS KEMON

„Każdy z nas oddzielnie całością jest. Nie możemy istnieć bez siebie. Razem zaś, jesteśmy nie do złamania.”

Topowi styliści, najaktualniejsze trendy, ekskluzywne miejsce, ogrom emocji i wrażeń oraz przede wszystkim – zaskakujący goście i aż trzy pokazy fryzjerskie na miarę światowej sceny. To wszystko miało miejsce 16 października w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem, gdzie Kemon – marka premium z branży fryzjerskiej, przeprowadziła galę dla swoich klientów.

Pierwszy pokaz należał do Tomasza Schmidt i jego zespołu WS Lux. Jest to jeden z najlepszych projektantów koloru w kraju z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. W Zakopanem, wspólnie ze swoim zespołem zaprezentował pokaz oparty na myśli przewodniej „Lustra”.

Drugą część poprowadził zespół stylistów z Włoch – Kemon Crew Italia, którzy zaprezentowali pokaz koloryzacji blond pod nazwą „Future Blond”.

Trzecia, najważniejsza część należała do zespołu stylistów Kemon Polska. Podczas wydarzenia wykorzystano inspiracje oparte na trzech kierunkach: boginie, kapłanki oraz wojowniczki. Najlepsza kadra szkoleniowców w kraju wystąpiła z autorskim pokazem trendów i inspiracji fryzjerskich według wyżej wymienionych nurtów. Show pod nazwą TRIBUS – jest to słowo pochodzące z łaciny oznaczające PLEMIĘ. W prostym tłumaczeniu to grupa rodów, wywodzących się od wspólnego przodka, zamieszkujących jeden obszar i połączonych wspólnymi więzami społecznymi oraz ekonomicznymi. Jesteśmy jednością, nasze życia są spójne i wszyscy razem od zawsze tworzymy wspólną historię. Właśnie taki przekaz trafił do odbiorców pokazu. Bez względu na to, jakim człowiekiem jesteś, gdzie żyjesz i jakie czasy Cię wychowały. TRIBUS – to MY.

Pokaz przeniósł klientów nie tylko w świat idealnych kolorów, cięć i niesamowitych stylizacji, ale także pozwolił obcować z piękną sztuką, którą dało się odczuć wszystkimi zmysłami. Spektakl dedykowaliśmy wszystkim partnerom marki, pasjonatom fryzjerstwa i prawdziwym artystom.

Wieczór minął pod znakiem Viva Italia. Klienci zostali zaproszeni na włoski bankiet oraz występy dwóch wyjątkowych artystów. Stefano Terrazzino wykonał klasyczne znane wszystkim utwory muzyki włoskiej oraz wspólnie ze swoją partnerką taneczną przeprowadzili animacje z klientami. Drugim artystom był Danzel – belgijski piosenkarz i multiinstrumentalista, tegoroczny zwycięzca programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, który rozgrzał atmosferę i przyciągnął na parkiet naszych wszystkich gości.

Dziękujemy wszystkim partnerom marki oraz osobom zaangażowanym w przygotowania wydarzenia za obecność, Waszą pracę i zaufanie. Jesteśmy dumni, że mamy przyjemność współpracować z tak kreatywnymi i pełnymi pasji ludźmi. Do zobaczenia na kolejnym pokazie!