Rica Masters 2023

268

Dzień dobry Fryzjerze, Stylisto! 💚🌿

Chcesz zaprezentować swoje mistrzowskie umiejętności fryzjerskie? Czujesz, że Twoja wizja fryzjerstwa jest jedyna w swoim rodzaju? Marzysz o zostaniu zwycięzcą prestiżowego konkursu Rica Masters 2023? 💚 To wszystko jest możliwe!

ŁĄCZNA PULA NAGRÓD WYNOSI PONAD 55 000 ZŁ!

Precyzyjne cięcia, zacięta rywalizacja i emocje sięgające zenitu, to wszystko doskonale opisuje ogólnopolski konkurs, do którego już ruszyły zgłoszenia! Łączna pula nagród w tym roku to aż ponad 55 tysięcy złotych!

Dlaczego Cię o tym informujemy? A dlatego, że udział w Rica Masters 2023 pozwoli na:

✨ zdobycie doświadczenia i rozwój umiejętności,

✨ zyskanie wartościowych nagród,

✨ uznanie jury i publiczności,

✨ zwiększenie rozpoznawalności marki,

✨ stanięcie na podium i zdobycie tytułu zwycięzcy Rica Masters 2023!

Co będzie głównym tematem?

NATURALNY MINIMALIZM! 🍃 Zainspirujcie się naturą, jej surowcami, a przy tym oprzyj się na prostocie, użyteczności i elegancji. „Mniej znaczy więcej”. 🤍

Kristof Pacura — przewodniczący Jury Rica Masters 2023 przygotował następujące kategorie konkursowe:

1.🍃 TIMELESS GEOMETRY
Ponadczasowe formy charakterystyczne dla danych dekad. Strzyżenia, stylizacje oraz kolory, które na zawsze pozostaną aktualne. Zapoznaj się z historią fryzjerstwa i odkryj, jak niesamowicie jest inspirująca.

2.🍃 THIS IS TEXTURE
Shake, shag, wolf, mullet… Tekstura, dynamika, ruch we włosach. Redukowanie ciężaru z włosów daje niekończące się możliwości kreowania trójwymiarowych form w przestrzeni. Stopniowanie (warstwy), czyli praca w kącie od 90 do 180 stopni od płaszczyzny pionowej. Eksploruj tę przestrzeń, aby uzyskać wyjątkowy oraz indywidualny efekt połączony z charakterystyczną koloryzacją.

3.🍃 HAIR IN FASHION
Pomyśl, że nie jesteś fryzjerem a sesyjnym stylistą. Zapomnij o technice i pracuj wizualnie. Tak! Stwórz stylizację inspirowaną światem mody. Eksploruj fakturę włosów, uchwyć włosy w ruchu, wykorzystaj produkty do stylizacji, aby tworzyć blask, mat i co tylko zechcesz. Pamiętaj — mniej znaczy więcej!

Zwiększ rozpoznawalność swojej marki, zgarnij wartościowe nagrody, zdobądź uznanie jury i przyjaciół z branży! Weź udział w ogólnopolskim konkursie Rica Masters 2023! 💫💚

Opublikuj zdjęcie fryzury na swoim Instagramie lub profilu Facebook, oznacz post hashtagami: #RICAMASTERS2023 #RICAPOLSKA oraz hashtagiem wybranej kategorii konkursowej #nazwa_kategorii. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.ricamasters.pl

Powodzenia! 💚

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz na stronie internetowej: www.ricamasters.pl