Trycho rytuały RICA

251
RICA trycho rytuały

Wypadanie włosów? Łupież? Dolegliwości skóry głowy? Fryzjerzy w swoich salonach od lat spotykają się z podobnymi problemami, jednak ostatnio dzieje się to coraz częściej.

Na szczęście z rozwiązaniem przychodzi marka Rica. Korzysta z dobrodziejstw nauki i natury tworząc 3 rytuały trychologiczne, nową, wyjątkową usługę, dedykowaną profesjonalnym salonom fryzjerskim, która pozwoli sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Badanie oraz diagnoza dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy to ukłon w stronę osób, które od swojego fryzjera coraz częściej oczekują nie tylko pięknej fryzury, ale też profesjonalnej porady na temat zdrowia. To właśnie z myślą o nich Rica przygotowała 3 śródziemnomorskie zabiegi pielęgnacyjne, wśród których znalazły się: rytuał łagodzący, rytuał wzmacniający oraz rytuał oczyszczający. Każdy z nich bazuje na starannie dobranych i wyselekcjonowanych kosmetykach, które doskonale radzą sobie ze zwalczaniem problemów przetłuszczającej się skóry głowy, łupieżu, czy nadmiernego wypadania włosów.

Rytuał Łagodzący przeznaczony jest dla osób walczących z łupieżem. Trwale przywraca równowagę wrażliwej skórze. Oczyszcza i odświeża oraz poprawia strukturę włosów. Dzięki zastosowaniu w piroktonu olaminy działa przeciwzapalnie eliminując jednocześnie patologiczną florę w obrębie zmian łupieżowych. Dodatkowo tworzy biologiczną warstwę ochronną włosów.

Rytuał Wzmacniający doskonale sprawdzi się w przypadku nadmiernego wypadania włosów. To kuracja pełna ziół i witamin, a także ginkgo biloby, czyli miłorzębu japońskiego ograniczającego wypadanie włosów na tle hormonalnym. Włosy odzyskują swoją siłę i stają się bardziej elastyczne na całej długości. Zyskują także objętość przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu.

Rytuał Oczyszczający jest propozycją dla tych, których włosy nadmiernie się przetłuszczają. Pełen olejków, wyciągów z cytrusów, orzechów i kasztanów usuwa nadmiar sebum. Dzięki tiolizynie stabilizuje pracę gruczołów łojowych. W rezultacie włosy wyróżniają się siłą oraz nabierają świeżości, lekkości i zdrowego wyglądu, a ich kolor dzięki ochronie zachowuje intensywność na dłużej.

Śródziemnomorskie rytuały trychologiczne od Rica to usługi, których założeniem jest troska o zdrowie i zadowolenie klienta. Co istotne, wykonuje się je w prosty, nieskomplikowany sposób. Ważne jednak, żeby zabiegi przeprowadzać w odpowiedniej kolejności i równomiernie aplikować składniki. Zyskamy wówczas gwarancję idealnego efektu. Warto podkreślić, że w ofercie Rica każdy znajdzie produkty na miarę swoich potrzeb. Zarówno fryzjer do codziennej pracy w salonie, jak i klienci szukający najwyżej jakości kosmetyków do świadomej pielęgnacji w domu.

www.ricapolska.pl