Tinta Color Keune Haircosmetics

276

W 2023 roku Keune Haircosmetics stawia na zupełnie nową jakość koloryzacji. Ulepszona formuła serii farb Tinta Color zapewnia włosom jeszcze większą ochronę i długotrwały blask, będąc tym samym produktem wegańskim i bezglutenowym. Jednak różnicę w jakości koloryzacji dzięki tym farbom odczują nie tylko klienci salonów fryzjerskich, lecz również fryzjerzy. Ta rewolucyjna formuła umożliwia tworzenie nieskończonej ilości kolorów i odcieni.

Keune Haircosmetics w ostatnich miesiąc minionego roku zaskoczyło klientów z całego świata, wprowadzając limitowane zestawy w unikatowych opakowaniach stworzonych we współpracy z marką Stieglitz czy Josephem Klibanskym. Teraz marka idzie dalej – rewolucjonizując rynek profesjonalnych farb do włosów.

Nieskończona paleta odcieni to coś, czego oczekują nie tylko fryzjerzy, ale także klienci salonów fryzjerskich. Nowa seria Tinta Color to umożliwia, gwarantując również zachwycającą kondycję struktury włosów. Nowoczesna i ulepszona formuła farb zapewnia włosom aż do 75 proc. więcej odżywienia i o blisko 60 proc. redukuje negatywny wpływ promieni UV.

Nowa formuła farb zawiera stabilizator koloru LP300. Dzięki temu już podczas procesu koloryzacji pigmenty wiążą się ze strukturą włosa, a w rezultacie powoduje to dłuższy czas utrzymywania się koloru. Intensywny i pełen blasku trwały kolor – to właśnie tego oczekują klienci salonów fryzjerskich. Z Tinta Color staje się to możliwe.

Globalna marka Keune Haircosmetics rozwija się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Edukuje, ogranicza zużycie wody i wykorzystanie plastiku, prowadzi produkcję neutralną pod względem emisji CO2, nie przeprowadza testów na zwierzętach i wspiera różnorodność. To wartości, które kształtują codzienność Keune, a potwierdzają to właśnie takie serie jak Tinta Color. Przełomowa, umożliwiająca tworzenie indywidualizmu we włosach, tym samym nie szkodząc ich strukturze.

Seria Tinta Color to produkty do użytku profesjonalnego, z myślą o rozwoju stylistów i zdrowych włosach klientów.

https://keune-polska.pl/