IGORA COOLS – twórz idealnie chłodne tony

379

Najmodniejsze odcienie dostępne od teraz w portfolio marki Igora.

Chłodny, wyrazisty, przydymiony kolor włosów to obecnie największy trend w usługach koloryzacji. Chłodny kolor podkreśla urodę i uwydatnia rysy twarzy, dodaje charakteru gdy jest nieskazitelnie zneutralizowany. Chłodne kierunki kolorystyczne wprowadzają harmonię, pomagają nam koić myśli, tworzą wrażenie większej pewności siebie. Pomagają zredukować ciepły podton w naturalnym kolorze włosów, tworzą pozytywne i delikatne dopasowanie między kolorem włosów a odcieniem skóry. Przy tak wielu wyzwaniach i przeciążeniu panującym wszechobecnie na całym świecie, skłaniamy się ku kolorom, które zapewniają nam komfort i równoważą odczuwany przez nas stres. To uczucie spokoju tworzone przez chłodne kolory jest również połączone z naszym samopoczuciem. Chłodne tony, takie jak popielaty czy srebrny, lub te z zielonym lub niebieskim podtonem są uważane za dziewicze, hiper nowoczesne, futurystyczne oraz przyszłościowe, coś bardzo ważnego, gdyż wchodzimy w nowy sposób minimalistycznego życia i myślenia. Dlatego właśnie posiadanie portfolio chłodnych odcieni staje się coraz ważniejsze dla fryzjerów, aby zaspokoić gusta i styl życia klientów.[1]

Usługi chłodnych koloryzacji są bardzo wymagające, wymagają dużej precyzji w doborze odpowiedniego kierunku kolorystycznego do odcienia bazowego oraz zapewnienia idealnej neutralizacji na każdym poziomie, aby sprostać wysokim oczekiwaniom wielbicieli perfekcyjnie chłodnych tonów.  Szerokie spektrum odcieni w portfolio Igora Royal to nieskończenie wiele możliwości tworzenia szytych na miarę efektów kolorystycznych, ale również wyzwanie związane z dopasowaniem tonacji do cech klienta.

Podstawą do osiągnięcia pewnego sukcesu jest przede wszystkim konsultacja przeprowadzona na wysokim poziomie, która pozwoli poznać oczekiwania klienta, przeanalizować dokładnie charakterystykę włosów, dobrać odpowiednią metodę i technikę aplikacji oraz wybrać najlepszy schemat pielęgnacji, który pomoże utrzymać jak najdłużej satysfakcję z osiągniętego rezultatu. Idealnym wsparciem konsultacji kolorystycznej jest aplikacja House of Color od Schwarzkopf Professional, która jest idealnym przewodnikiem profesjonalnej konsultacji. Aplikacja dostępna jest do bezpłatnego pobrania w sklepie Google Play oraz App Store.

Misją marki IGORA jest umożliwienie każdemu koloryście tworzenia najpiękniejszych efektów kolorystycznych, odkrycia każdego aspektu swojej kreatywności i zaspokojenie największych potrzeb każdego klienta. Dlatego Schwarzkopf Professional nieustannie obserwuje potrzeby rynku i szybko reaguje na obecne trendy, w wyniku czego poszerzył portfolio odcieni Igora o:

5 nowych odcieni permanentnych IGORA ROYAL: 6-23, 6-31, 7-13, 9-11, 9-19

3 nowe odcienie demi-permanentne IGORA VIBRANCE: 4-33, 6-23, 9-12

Nowe portfolio IGORA COOLS pozwala kolorystom oferować koloryzacje z idealnym poziomem neutralizacji oraz długotrwale chłodnymi rezultatami, aby spełniać najwyższe oczekiwania klientów.

Odpowiednio dobrana rutyna pielęgnacyjna pozwala cieszyć się upragnionym, chłodnym rezultatem kolorystycznym jeszcze dłużej. W tym celu polecamy szampony z pigmentami neutralizującymi, wypróbuj Goodbye Orange od Schwarzkopf Professional – Szampon z wysoką zawartością pigmentu do natychmiastowego nasycenia tonalnego, aby zrównoważyć i zneutralizować pomarańczowe i czerwone podtony na włosach od średniego brązu do ciemnego blond. Dzięki zawartości Technologii Bonding w swojej formule wzmacnia wiązania strukturalne włosów.

Dowiedz się więcej o IGORA COOLS

Koloryzacja do włosów IGORA COOLS | Schwarzkopf Professional (schwarzkopf-professional.com)

[1] Przewodnik Techniczny Igora Cools. Współpraca Schwarzkopf Professional z Instytutem Koloru PANTONE. Materiał dostępny u Przedstawicieli Handlowych Schwarzkopf Professional.