75 lat Goldwell

340
Hans Erich Dotter, założyciel Goldwell
Hans Erich Dotter, założyciel Goldwell

Marka świętuje w tym roku 75 lat istnienia. Od 1948 r. tworzy najwyższej jakości profesjonalne produkty do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. Diamentowa rocznica jest zwieńczeniem dziesięcioleci przełomowych w branży innowacji, najnowocześniejszej technologii, nieustannych badań i rozwoju oraz głębokich relacji między Goldwell a jego stylistami.

Przez ostatnie 75 lat Goldwell był trochę zajęty… ponad 700 wynalazkami i patentami!

Przez ten czas koloryzacja przeszła długą drogę i Goldwell był siłą napędową tej zmiany. Dziś w portfolio marki dominują trzy farby:

Topchic
Narodził się w 1974 r. Nowa koncepcja technologii koloryzacji. Permanentna farba dla wyrafinowanego piękna. Topchic jest świadectwem i ikoną stylu.

Colorance
Narodził się w 1986 r. Koloryzacja dla wszystkich. Łatwość zastosowania i duża różnorodność daje nieograniczone możliwości – od delikatnych odcieni po wyraziste tonacje.

Elumen
Narodził się w 2001 r. Nieograniczona kreatywność. Wszystko, czym jest kolor. I czym nie jest. Permanentne efekty kolorystyczne. Wyjątkowa trwałość.

Patrząc w przyszłość i skupiając się na potrzebach profesjonalistów i bardziej zrównoważonej branży, Goldwell rozpoczyna nową erę dla salonów odpowiedzialnych klimatycznie. Dzięki programowi „Climate Neutral Salon” we współpracy z ClimatePartner, uznaną na świecie organizacją klimatyczną, Goldwell skupi się budowaniu nowej, neutralnej dla klimatu przyszłości branży fryzjerskiej.

Historia Goldwell w migawkach