Szkolenia studyjne Kemon w całej Polsce

336
Kamil Rutka
Kamil Rutka

Szkolenia z jednymi z najlepszych edukatorów w kraju

Zapraszamy do skorzystania z propozycji szkoleń studyjnych Kemon w całej Polsce. Każdy, bez względu na stopień doświadczenia, może się u nas szkolić i wybrać dogodną, indywidualną ścieżkę rozwoju.

Metodyka Blond – poziom I
Szkolenie, na którym nauczysz się, jak stworzyć idealne efekty kolorystyczne lub poszerzysz swoją wiedzę z zakresu koloryzacji blond.

Expert Technic Blond – poziom II
Szkolenie, na którym nauczysz się zaawansowanych technik koloryzacji, tonowania oraz rozjaśniania metodami: z wolnej ręki (bez użycia folii) oraz z wykorzystaniem suszarki.

Specyfika Koloryzacji – poziom II
Szkolenie, na którym poznasz tajniki koloryzacji oraz odświeżysz i usystematyzujesz wiedzę, niezależnie od poziomu fryzjerskiego.

Multi Kolor – poziom III
Zaawansowane szkolenie, które nie zawiera teorii. Skupisz się jedynie na praktycznym podejściu do koloryzacji. Wykonasz różnego typu zabiegi i zmierzysz się z trudnymi przypadkami, które stanowią problem w codziennej pracy.

Dekolor – poziom II
Szkolenie, na którym nauczysz się, jak poprawnie i samodzielnie wykonać zabieg dekoloryzacji. Zobaczysz skuteczne rozwiązania i metody, które ułatwią pracę w salonie fryzjerskim.

Classic Cut – poziom II
Szkolenie, na którym poznasz podstawowe techniki strzyżeń. Zobaczysz skuteczne rozwiązania i metody, które ułatwią codzienną pracę w salonie fryzjerskim.

Creative Cut – poziom II
Szkolenie, na którym pobudzisz swoją kreatywność i znajdziesz inspiracje do niecodziennych strzyżeń. W oparciu o aktualne trendy poszerzysz wachlarz swoich umiejętności, a także poznasz rozwiązania niezbędne w codziennej pracy w salonie.

Unamy Curl System
Szkolenie, które pozwoli Ci poznać techniki trwałej ondulacji w nowym wymiarze. To kompendium wiedzy na temat stosowania produktów Unamy System. Nauczysz się zaawansowanych technik skrętu trwałego, półtrwałego oraz zastosowania produktów Unamy System.

W celu wyboru odpowiedniego miejsca, terminu i tematu skontaktuj się ze swoim Regionalnym Opiekunem Marki.

Zapraszamy!