IQ COLOR – KOLORYZACJA W 10 MINUT

268
IQ Color Mila Pro

Mila Professional poszerza system permanentnej, 10-minutowej koloryzacji IQ Color o 15 odcieni. Zaprojektowane zostały w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych fryzjerów podążających zgodnie ze współczesnymi trendami.

Nowe odcienie dają nowe możliwości. Pozwalają na tworzenie idealnych koloryzacji, które dyktuje dziś, nierozerwalny z fryzjerstwem, świat mody. Szczególne miejsce we wzbogaconej palecie zajmują blondy, które nieustannie królują w salonach. Aż 8 z 15 nowych kolorów to odcienie na poziomach jasności od 9 do 11.

IQ Color to rewolucja w świecie koloryzacji włosów. Dzięki tym produktom fryzjerzy poznali sposób na efektywne wykorzystanie czasu i rozwinięcie swojego biznesu. Wdrożenie innowacyjnej usługi IQ w salonach sprawiło, że skracają o połowę czas wykonywania koloryzacji. Przekłada się to na zwiększone dochody, a tym samym na 100% spełnienie potrzeb Klientów, którzy oczekują szybkich i olśniewających efektów.

Ta wegańska koloryzacja wyróżnia się przede wszystkim wielofunkcyjnością, a paleta odcieni dopasowana jest do każdego typu włosów. IQ zapewnia naturalny efekt, idealne krycie siwizny oraz trwały i intensywny kolor. Doskonale sprawdza się w przypadku odświeżania koloru, przyciemniania włosów, tonowania, nadania wielowymiarowości pasemkom, a także rozjaśnienie włosów nawet do 4 tonów.

Lamellar Technology IQ

System IQ Color stworzony został w oparciu o Inteligentną Technologię Lamelarną. Dzięki niej pigmenty zawarte w farbach precyzyjnie i w ekspresowym tempie przenikają w wewnętrzne warstwy włosa, osadzając się w głębi jego kory. Emulgatory natomiast, poprawiają dyspersję, czyli rozproszenie pigmentów, co również wpływa na znaczne skrócenie czasu wykonywania usługi.

Przyszłość koloryzacji

Aby praca z IQ Color była jeszcze łatwiejsza, wprowadziliśmy odcienie, które idealnie wzbogaciły dotychczasową paletę. Skupiliśmy się przede wszystkim na blondach, ponieważ wiedzieliśmy, że tego najbardziej potrzebują fryzjerzy pracujący na tych produktach. Jest ich aż 8 na poziomach 9-1, – mówi Bartosz Bronowicki Dyrektor Kreatywny marki Mila Pro. Całkowitą nowością są kolory na poziomach 10 i 11, których wcześniej nie było. 11-tki to odcienie rozjaśniające, które przeznaczone są do łączenia z nowym oksydantem – 40 vol. i rozjaśniają nawet o 4 tony. Poza tym paleta zawiera teraz nowe odcienie „NN”, czyli tzw. podwójne natury, idealne do krycia siwizny.

Odcienie inspirowane naturą

Inspiracją do stworzenia nowych odcieni była tym razem niezwykle różnorodna kararyjska wyspa Fuerteventura. To kraina, gdzie oblicze krajobrazu w szybkim tempie zmienia słońce, które tworzy silną parę z wiatrem, co jest analogią do 15 nowych odcieni z palety nowoczesnego systemu ekspresowej koloryzacji.

Aż 8 blond odcieni na poziomach 9-11

11 HI LIFT BLOND – odcienie rozjaśniające do łączenia z nowym oksydantem 40 vol

Odcienie „NN” podwójne natury – idealne do krycia siwizny

https://akademia.milapro.eu/baza-szkolen/u2sMxRnUBvdD?fbclid=IwAR0VK_K5U01-YV4eBpNi_JT9nblaAbhUwVijDZVNFuqPAOsBncCBlRJjmbM