Poznaj Beauty Days

386
Beauty Days
Beauty Days

Beauty Days to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych wydarzeń w portfolio Ptak Warsaw Expo. To międzynarodowe targi fryzjerskie i kosmetyczne, które prezentują najbardziej estetyczne i modne rozwiązania stosowane w pracy z klientami, ale również gwarantują zdobycie wiedzy pozwalającej rozwinąć biznes. Ich piąta edycja odbędzie się w dniach 15-17 września 2023 roku.

Beauty Days – poznanie pełnych możliwości sektora

Najmodniejsze makijaże, topowe produkty i nowe marki, najlepsze rozwiązania dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, a także techniki medycyny estetycznej, które zyskują popularność na arenie międzynarodowej – między innymi te kwestie poruszane będą podczas jednego z najpiękniejszych wydarzeń odbywających się w Ptak Warsaw Expo, czyli Beauty Days.

Event ten kompleksowo podchodzi do najważniejszych zagadnień sektora. Z jednej strony odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami proponowanymi przez liderów branży. Ci zaprezentują oferty w dziedzinie kosmetologii, fryzjerstwa, makijażu, manicure, pedicure, medycyny estetyczne, spa, wellness, jak również wyposażenia salonów. Wśród nich będą między innymi GNBLAB, Pierre Rene, Sonia, iossi, TENEX, YASUMI, ARKANA, Chantal, LaQ, Chantarelle, elfa Sharm czy HiSkin.

Kongres Branży Kosmetycznej na Beauty Days

Z drugiej strony na uczestników Beauty Days czekać będzie Kongres Branży Kosmetycznej, gwarantujący prelekcje, panele dyskusyjne i warsztaty dotyczące najważniejszych zagadnień dla tego sektora usług. Eksperci podzielą się poradami dla początkujących przedsiębiorców w branży kosmetycznej i fryzjerskiej. Pochylą się nad zagadnieniem nowoczesnych narzędzi i technologi w fryzjerstwie i kosmetologii. Przeprowadzona zostanie również sesja praktyczna w temacie aktualnych trendów w projektowaniu fryzur i makijażu. Do tego będzie można wziąć udział w warsztatach innowacyjnego podejścia do pielęgnacji włosów w salonach fryzjerskich.

To jednak nie koniec możliwości Kongresu Branży Kosmetycznej. Nie zabraknie na nim rownież wiedzy stricte biznesowej. Uczestnicy będą mogli poznać skuteczne techniki sprzedaży w branży kosmetycznej i fryzjerskiej, dowiedzą się jak efektywnie prowadzić komunikację zakładu w social mediach oraz poznają strategie marketingowe dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich.

Warto więc odwiedzić Beauty Days w dniach 15-17 września w Ptak Warsaw Expo!

www.beautydays.pl